До школи – по новому асфальту

Як ми вже повідомляли, дорожня техніка ТОВ «Софія-граніт», яка до цього працювала на вулиці Центральна у смт Казанка, вже завершила укладання нового асфальтного покриття по провулку, який веде від вулиці Центральна до будівлі Троїцько-Сафонівської школи. Тепер до навчального закладу можна зручно і комфортно добиратись по новому асфальту. Це ще один реальний внесок у загальну «скарбничку» добрих справ нашої об’єднаної територіальної громади.

14:15 12.10.2020

Зіграли зі Снігурівкою 1:1

В суботу,10 жовтня, футболісти Казанківської ДЮСШ взяли участь в ІV турі ігр Чемпіонату Миколаївської області з футболу серед дитячо – юнацьких спортивних закладів. Гра відбувалась на виїзді з командою Снігурівської ДЮСШ.

13:25 12.10.2020

Діалог малих міст

Начальник відділу ЦНАП Людмила Тимощук представила нашу громаду на мережуванні: «Діалог малих міст» Київського Діалогу, де поділилась досвідом реалізації грантів з представниками міст України. Казанківська ОТГ є єдиною у спільноті, що створена на основі селища міського типу, а не міста і, незважаючи на це, вже виграла другий грант від Київського Діалогу за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Захід відбувся в м.Києві 8-10 жовтня, профінансований проєктом Київський Діалог.

08:18 12.10.2020

На черговій ХХVІІ сесії Казанківської селищної ради депутати ухвалили відповідні рішення, які необхідні для розвитку нашої громади

Сьогодні, 9 жовтня, селищний голова Олексій Асмолов відкрив чергову ХХVІІ сесію Казанківської селищної ради 7 скликання. В ході пленарного засідання депутати розглянули 20 питань, з яких 13 земельних.

12:36 09.10.2020

Налагодження співпраці благодійного фонду «Любисток» з громадою

Сьогодні Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом із завідувачем сектору з питань соціального захисту населення Маріанною Трофімовою зустрілися з директором Миколаївського місцевого благодійного фонду «Любисток» Маргаритою Пархоменко. Цей фонд здійснює заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Миколаївській області. На першій зустрічі обговорили питання співпраці з громадою та намітили плани на майбутнє. Так, 15 жовтня, об 11.30 на базі Казанківської селищної ради буде проведено першу акцію «Протидія торгівлі людьми», на яку будуть запрошені учнівська молодь та представники громадськості.

15:39 08.10.2020

Застосування нових, сучасних, яскравих дидактичних матеріалів у шкільних навчальних закладах нашої громади

Один із пріоритетів «Нової української школи» - навчання, яке приносить дітям задоволення. Діти мають почуватися у школі вільно, а ще мають відчути, що вони потрібні вчителю. Це дозволяє налагодити «відкриті» стосунки, а використання обладнання НУШ в цьому допомагає.

14:44 08.10.2020

Продовжуються роботи по освітленню вулиць населених пунктів громади

В.о. старости с. Новоданилівка Валентина Нестеренко повідомила, що у селищі продовжується проводитись робота з освітлення вулиць. Так, днями, по вулиці Садова, на якій проживають одні пенсіонери, було проведено нову лінію освітлення, всього прокладено 300 метрів проводу СІП. По вулицям Фестивальна, Шкільна, Миру, Садова, Центральна замінено 20 лампочок та встановлено 10 фонарів. Роботи проводили електрики селищної ради Володимир Канін і Володимир Маркевич.

10:46 08.10.2020

Продовжуються роботи по освітленню вулиць населених пунктів громади

10:46 08.10.2020

Оператори котелень закладів освіти пройшли навчання з питань охорони праці

Перед початком опалювального сезону актуальним є питання проведення щорічного спеціального навчання з питань охорони праці операторів котелень та машиністів котелень. Згідно з «Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою», 7 жовтня у відділі освіти, молоді та спорту відбулися навчання та щорічна перевірка знань з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки працівників, зайнятих на роботах підвищеної небезпеки, а саме операторів котелень на газоподібному паливі, машиністів котлів на твердому та рідкому паливі та операторів котелень по обслуговуванню електричних котлів. Навчання провів викладач ПП «Регіонального центру професійного навчання» Анатолій Миколайович Дашков. Фахівець наголосив працівникам на особливостях експлуатації різних типів парових, водогрійних та електричних котлів, звернув увагу на ризики, основні види небезпеки для обслуговуючого персоналу та порядок дій при настанні нещасного випадку. В ході навчання учасники зібрання отримали ґрунтовні відповіді на поставлені запитання.

10:39 08.10.2020

Шановні правозахисники, юристи!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня юриста! Це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу. Ваша спеціальність є однією з найбільш затребуваних у сучасному світі. Адже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону.

09:02 08.10.2020