Новини

30 листопада на базі Казанківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів №2 відбулося засідання (семінар) творчих вчителів англійської мови на тему «Family and Friends».

Учителем англійської мови зазначеного закладу, Граділь Мариною Олександрівною, було проведено практичне зняття «Введення нової теми «My family» та повторення раніше вивчених тем». Зняття проведено по-особливому, всі присутні приміряли на себе роль учнів Нової української школи. Робота не затихала ні на мить, ми збиралися в коло, знаходили предмети, заздалегідь заховані вчителем, дивились відео та повторювали слова, речення, виготовляли власну «Сім’ю пальчиків», рухалися під веселу пісеньку, збирали пазли-картинки.

08:40 03.12.2018

Відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Територіальна зона І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» – Казанківська ОТГ на базі Казанківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 21 листопада 2018 року об’єднала учасників конкурсу із закладів освіти: Казанківської селищної ради, Володимирівської сільської ради, Казанківського професійного аграрного ліцею та Новобузького району.

10:04 23.11.2018