Опитувальник для батьків здобувачів освіти закладів Казанківської селищної ради

Шановні батьки! Приділіть опитуванню кілька хвилин свого часу. Поділіться власним ставленням до дистанційного освітнього процесу, що організований закладом освіти Ваших дітей. Опитування є конфіденційним.

15:02:11 27.04.2020

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ШКОЛАХ

Навчальний рік завершується не пізніше 1 липня, що передбачено законом «Про повну загальну середню освіту». Ця норма діє, зокрема, і в умовах карантину.

14:07:11 27.04.2020

Методичні рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти з питань організації діяльності під час карантину

В дистанційному форматі, дотримуйтесь звичного алгоритму організації робочого часу та відкорегуйте план роботи на період карантину. Обов'язковим є складання індивідуального плану роботи на період карантину з чітким визначенням термінів виконання та цільових груп. Індивідуальний план роботи необхідно надати керівнику закладу освіти для погодження та з метою інформування про заплановані види та форми роботи.

14:05:06 27.04.2020

Як пройшов урок української мови у 2 класі Казанківського ЗЗСО №1

Заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Н.В. Дяченко 14 лютого відвідала урок вчителя Казанківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Перепадіної Л.М., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

11:20:21 18.02.2020

Свято, яке полюбляють дорослі і малі

Майже в усіх країнах світу люди відзначають День Святого Валентина. Це одне з тих свят, без яких наше життя стало б біднішим, тому його полюбляють і дорослі, і малі. Напередодні Валентинового дня працівники Публічної бібліотеки організували розважальний захід для учнів 4 а класу ЗЗСО №1 – романтичне шоу «Сузір’я симпатій або Швидке знайомство».

10:55:10 14.02.2020

Семінар-практикум керівників закладів освіти Казанківської селищної ради

12 лютого 2020 року на базі Казанківської гуманітарної гімназії відбувся семінар-практикум  керівників закладів освіти Казанківської селищної ради на тему: «Розвиток управлінської компетентності керівника сучасного закладу освіти».

16:41:40 13.02.2020