Відбулися обласні змагання з шахів

14 листопада 2019 року в м. Вознесенські відбулися змагання з шахів ХІХ Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області в яких взяли участь 17 команд з різних громад області. Нашу громаду представив Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів у складі: Губарєв Артем, Гук Андрій та Кириченко Вікторія на чолі з керівником Шабліяном Дмитром Євгенійовичем – вчителем фізичної культури Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Напружені, але дуже цікаві видалися змагання. Учасники усіх команд демонстрували яскраві комбінації, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам  – Шабліяна Дмитра Євгенійовича перед змаганнями, наші спортсмени посіли почесне шосте місце з чим ми і вітаємо наших  учасників, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів в навчанні та перемог в спорті.

10:38 15.11.2019

Семінар вчителів початкових класів

05 .11.19р. на базі Михайлівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ст. відбувся семінар вчителів початкових класів ( 2 кл.) Казанківської селищної ради за темою: « Технології у реалізації Концепції НУШ».У заході взяли участь методист МК відділу освіти, молоді та спорту  Г.А. Шкуріна та всі вчителі початкових класів закладів освіти. Мета зустрічі - закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти.  Класоводи отримали  корисні поради,опрацювали питання « Концепція НУШ. Виклики, що стоять перед початковою школою». До уваги учасників вчитель 2 класу Губарєва С.Г. поділилася досвідом роботи  та власними ідеями проведення  уроків інтегрованого курсу « Я досліджую світ» у 2 класі НУШ. Результативний майстер – клас провела  вчитель 4 класу Недвига Н.Г., педагоги опрацювали питання « Практика ранкових зустрічей» з використанням конструкторів LEGO. Фрагмент засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів провела керівник ШМО Гавенко Н.Ф. Методом  «Дослідження» учасники  визначили нові освітні ролі сучасного вчителя НУШ.

16:29 05.11.2019

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради повідомляє про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

10:37 22.10.2019

Відбулось виїзне засідання

Відбулось виїзне засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного профілю закладів позашкільної освіти

11:47 17.05.2019

проект Zero Waste School

Команда Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у складі: Кузюк Н.О.- директор школи, Нікіфорова А.В.-класний керівник 8 класу,учні 8 класу- Нирка Вікторія, Подлінєв Дмитро,Щербакова Валерія 07.03 2019 року стала переможницею конкурсу проекту Zero Waste School за підтримки Фонду Кличко та компанії Coca-Cola.

13:50 11.03.2019

01 березня 2019 року на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1відбувся міжшкільний семінар вчителів інформатики за темою «Формування життєвих компетентностей школярів шляхом впровадження інноваційних технологій». Участь у ньому взяли вчителі інформатики закладів освіти Казанківської селищної ради. Семінар проходив під керівництвом методиста МК Пліски І.С. згідно узгодженого плану.

13:16 04.03.2019

« Шкільне методичне об’єднання в дії!»

07.02.2019р. на базі Троїцько – Сафонівського ЗЗСО І – ІІІ ст. за участю методиста МК відділу освіти, молоді та спорту  Шкуріної  Г. А. та головного спеціаліста відділу Бондар С.С. проведено засідання шкільного методичного об’єднання на якому було розглянуте   актуальне  питання: «Реалізація інтегрованого підходу та технології НУШ».

08:15 08.02.2019

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради 07.02.2019 р. на базі Троїцько-Сафонівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів історії, правознавства, етики та курсу «Громадянська освіта» на тему: «Роль шкільного учителя у формуванні інформаційної компетентності старшокласників».

16:18 07.02.2019

Відбулась нарада з директорами закладів освіти

Відбулась нарада з директорами навчальних закладів об‘єднаної територіальної громади, яку відкрив начальник відділу освіти, молоді та спорту  виконкому селищної ради О. Лука. На нараді зокрема мова йшла про матеріально-технічне забезпечення закладів освіти Казанківської селищної ради у 2018 році та перспективи розвитку галузі освіти на 2019 рік, її фінансування, а також стосовно стану підготовки до проведення ЗНО, державної підсумкової атестації, підсумки проведення  Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2018», результати проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та конкурсів. Мова йшла і про основні аспекти Закону України від 18.12.2019 №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)».

13:07 04.02.2019