Щорічна обласна акція «Корисні переселенці»

Казанківська гімназія №1 прийняла участь у щорічної обласної акції «Корисні переселенці». Конкурсну роботу «Корисні властивості ліщини звичайної» підготувала учениця 8-б класу Юркова Анастасія, яка посіла II місце у ІІ (обласному) етапі. Керівник Нікіфорова А.В.

14:36:50 10.04.2023

Атестація керівників та педагогічних працівників закладів освіти

5 та 6 квітня 2023 року відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради, на якому було проатестовано 58 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради.

14:23:45 10.04.2023

Опитувальник для батьків здобувачів освіти закладів Казанківської селищної ради

Шановні батьки! Приділіть опитуванню кілька хвилин свого часу. Поділіться власним ставленням до дистанційного освітнього процесу, що організований закладом освіти Ваших дітей. Опитування є конфіденційним.

15:02:11 27.04.2020

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ШКОЛАХ

Навчальний рік завершується не пізніше 1 липня, що передбачено законом «Про повну загальну середню освіту». Ця норма діє, зокрема, і в умовах карантину.

14:07:11 27.04.2020

Методичні рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти з питань організації діяльності під час карантину

В дистанційному форматі, дотримуйтесь звичного алгоритму організації робочого часу та відкорегуйте план роботи на період карантину. Обов'язковим є складання індивідуального плану роботи на період карантину з чітким визначенням термінів виконання та цільових груп. Індивідуальний план роботи необхідно надати керівнику закладу освіти для погодження та з метою інформування про заплановані види та форми роботи.

14:05:06 27.04.2020

Як пройшов урок української мови у 2 класі Казанківського ЗЗСО №1

Заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Н.В. Дяченко 14 лютого відвідала урок вчителя Казанківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Перепадіної Л.М., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

11:20:21 18.02.2020

Свято, яке полюбляють дорослі і малі

Майже в усіх країнах світу люди відзначають День Святого Валентина. Це одне з тих свят, без яких наше життя стало б біднішим, тому його полюбляють і дорослі, і малі. Напередодні Валентинового дня працівники Публічної бібліотеки організували розважальний захід для учнів 4 а класу ЗЗСО №1 – романтичне шоу «Сузір’я симпатій або Швидке знайомство».

10:55:10 14.02.2020