Опитувальник для батьків здобувачів освіти закладів Казанківської селищної ради

Шановні батьки! Приділіть опитуванню кілька хвилин свого часу. Поділіться власним ставленням до дистанційного освітнього процесу, що організований закладом освіти Ваших дітей. Опитування є конфіденційним.

15:02:11 27.04.2020

ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ В ШКОЛАХ

Навчальний рік завершується не пізніше 1 липня, що передбачено законом «Про повну загальну середню освіту». Ця норма діє, зокрема, і в умовах карантину.

14:07:11 27.04.2020

Методичні рекомендації для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти з питань організації діяльності під час карантину

В дистанційному форматі, дотримуйтесь звичного алгоритму організації робочого часу та відкорегуйте план роботи на період карантину. Обов'язковим є складання індивідуального плану роботи на період карантину з чітким визначенням термінів виконання та цільових груп. Індивідуальний план роботи необхідно надати керівнику закладу освіти для погодження та з метою інформування про заплановані види та форми роботи.

14:05:06 27.04.2020

Як пройшов урок української мови у 2 класі Казанківського ЗЗСО №1

Заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Н.В. Дяченко 14 лютого відвідала урок вчителя Казанківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів №1 Перепадіної Л.М., яка атестується на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель».

11:20:21 18.02.2020

Свято, яке полюбляють дорослі і малі

Майже в усіх країнах світу люди відзначають День Святого Валентина. Це одне з тих свят, без яких наше життя стало б біднішим, тому його полюбляють і дорослі, і малі. Напередодні Валентинового дня працівники Публічної бібліотеки організували розважальний захід для учнів 4 а класу ЗЗСО №1 – романтичне шоу «Сузір’я симпатій або Швидке знайомство».

10:55:10 14.02.2020

Семінар-практикум керівників закладів освіти Казанківської селищної ради

12 лютого 2020 року на базі Казанківської гуманітарної гімназії відбувся семінар-практикум  керівників закладів освіти Казанківської селищної ради на тему: «Розвиток управлінської компетентності керівника сучасного закладу освіти».

16:41:40 13.02.2020

Відбулися обласні змагання з шахів

14 листопада 2019 року в м. Вознесенські відбулися змагання з шахів ХІХ Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області в яких взяли участь 17 команд з різних громад області. Нашу громаду представив Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів у складі: Губарєв Артем, Гук Андрій та Кириченко Вікторія на чолі з керівником Шабліяном Дмитром Євгенійовичем – вчителем фізичної культури Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Напружені, але дуже цікаві видалися змагання. Учасники усіх команд демонстрували яскраві комбінації, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам  – Шабліяна Дмитра Євгенійовича перед змаганнями, наші спортсмени посіли почесне шосте місце з чим ми і вітаємо наших  учасників, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів в навчанні та перемог в спорті.

10:38:09 15.11.2019

Семінар вчителів початкових класів

05 .11.19р. на базі Михайлівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ст. відбувся семінар вчителів початкових класів ( 2 кл.) Казанківської селищної ради за темою: « Технології у реалізації Концепції НУШ».У заході взяли участь методист МК відділу освіти, молоді та спорту  Г.А. Шкуріна та всі вчителі початкових класів закладів освіти. Мета зустрічі - закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти.  Класоводи отримали  корисні поради,опрацювали питання « Концепція НУШ. Виклики, що стоять перед початковою школою». До уваги учасників вчитель 2 класу Губарєва С.Г. поділилася досвідом роботи  та власними ідеями проведення  уроків інтегрованого курсу « Я досліджую світ» у 2 класі НУШ. Результативний майстер – клас провела  вчитель 4 класу Недвига Н.Г., педагоги опрацювали питання « Практика ранкових зустрічей» з використанням конструкторів LEGO. Фрагмент засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів провела керівник ШМО Гавенко Н.Ф. Методом  «Дослідження» учасники  визначили нові освітні ролі сучасного вчителя НУШ.

16:29:46 05.11.2019