Результати конкурсу

Результати проведення конкурсу в виконавчому комітеті Казанківської селищної ради

Відповідно до розпорядження селищного голови від 12.01.1018 року №1 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу та порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому апараті Казанківської селищної ради», розпорядження селищного голови № 90 від 20.05.2020 року «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади особи місцевого самоврядування виконавчого комітету  Казанківській селищній раді»

23.06.2020 року було  проведено конкурс на зайняття вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Казанківської селищної ради

– головного спеціаліста з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Казанківської селищної ради.

Переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади, головного спеціаліста з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Казанківської селищної ради визнано Волинець Світлану Василівну, як таку, що набрала більшість балів.