Відділ освіти, молоді та спорту

Казанківщина стала центром для проведення першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

01 листопада 2018 відбулося засідання організаційного комітету першого (зонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».

Оргкомітет розглянув порядок і форми, місце та дату проведення І етапу Конкурсу, розробив завдання, протоколи та критерії оцінювання.

Перший етап Конкурсу «Учитель року - 2019» буде проведено 21 листопада 2018 року о 09:00 годині на базі Казанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1. Конкурс проводитиметься в один етап за такими конкурсними випробуваннями: «Методичний практикум», «Практична робота», «Тестування з фахової майстерності».

У конкурсі беруть участь педагогічні працівники закладів освіти Казанківської селищної ради, Володимирівської сільської ради, Казанківського ПАЛ, Новобузького району, Новополтавської ОТГ.

Засідання фахового журі першого (зонального) туру Конкурсу в номінаціях «Географія» та «Основи здоров’я» відбудеться 06 листопада 2018 року о 14:00 на базі Казанківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1.

Педагогічним працівникам – учасникам всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» бажаємо творчої наснаги та успіху у Конкурсі!

Питання для проведення іспиту на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради за напрямками

Перевірка дотримання температурного режиму у закладах освіти

Сьогодні, 17 жовтня, начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради О. Лука за участі заступника голови райдержадміністрації В. Притуленка, головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту виконкому ради І. Вергелес відвідали  Казанківські заклади загальної середньої освіти №1 та №4 з метою перевірки дотримання температурного режиму у класах.

За результатами перевірки було з’ясовано, що температурний режим у закладах освіти відповідає нормам.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду директора закладу загальної середньої освіти 10.10.2018 року прийняла рішення:

1. Рекомендувати Костенко Юлію Миколаївну на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 Казанківської селищної ради.
  2. Рекомендувати Школяр Тетяну В'ячеславівну на посаду директора Великоолександрівського ЗЗСО І-ІІ ст. Казанківської селищної ради.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Конкурсна комісія з відбору кандидатів на посаду директора закладу загальної середньої освіти 03.10.2018 року прийняла рішення рекомендувати Єршик Любов Андріївну, вчителя української мови та літератури, на посаду директора Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Казанківської селищної ради.

Наказ про затвердження складу конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Новоданилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів
Казанківської селищної ради Миколаївської області

Наказ Про затвердження складу конкурсної комісії для проведення повторного конкурсу на посаду директора Великоолександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
Казанківської селищної ради Миколаївської області

Наказ Про оголошення конкурсу на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області

Увага, конкурс!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує конкурс на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру

Увага, конкурс!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує конкурс на вакантну посаду директора Новоданилівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Перелік документів,

які подають претенденти для участі в конкурсі на посаду

директора закладу загальної середньої освіти

НАКАЗ Про затвердження Порядку  проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної радиМиколаївської області

РІШЕННЯ

комісії з відбору кандидатів на посаду директора Великоолександрівського ЗЗСО І-ІІ ст. Казанківської селищної ради Миколаївськоїобласті

від 08 вересня 2018 року                                       протокол засідання №1

ПОВІДОМЛЕННЯ

Конкурсна  комісія  з відбору кандидатів на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст.№2 Казанківської селищної ради Миколаївської  області  08.09.2018 року визнала конкурс таким, що не відбувся у зв'язку з відсутністю заяв, і  прийняла рішення про оголошення повторного конкурсу

День української писемності та мови

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

08:49 09.11.2018

Методичний кабінет відділу освіти

Методичний кабінет відділу освіти, молоді та спорту виконкому Казанківської селищної ради повідомляє, що триває підготовка до проведення першого (зонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019».

08:42 07.11.2018

19:32 11.09.2018

Вітання

Шановні працівники закладів освіти, учні, батьки!

13:43 31.08.2018