Голова громади

Фото без описуАСМОЛОВ ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ

Народився 19 лютого 1983 року в селищі Казанка Казанківського району Миколаївської області.

В 2000 році закінчив Казанківську ЗОШ №1. В 2001 році закінчив Казанківське професійно-технічне училище № 41 за кваліфікацією бухгалтера. 2006 рік – бакалавр з обліку і аудиту Одеського національного університету імені І.І. Мечникова. 2009 рік – спеціаліст з обліку і аудиту Інституту ділового адміністрування. 2011 рік – магістр державного управління Чорноморського державного університету імені П. Могили.

Трудову діяльність розпочав в 2003 році в Управлінні соціального захисту Казанківської РДА на посаді бухгалтера по контролю за наданням пільг. Далі – головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку по наданню  пільг. До 2006 року – начальник підрозділу персоніфікованого обліку.

З 2006 по 2015 рік – працював в Управлінні державної Казначейської служби України в Казанківському районі на посадах – головного спеціаліста, головного казначея, заступника начальника управління начальника відділу бюджетних надходжень, видатків та обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів.

З 2015 року – голова Казанківської селищної ради.

Безпартійний. Одружений, виховує сина.