ІРЦ

Питання для проведення іспиту на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області

Первинний прийом батьків

Первинний прийом батьків або законних представників дитини в інклюзивно-ресурсному центрі проводить директор центру, або уповноважені ним працівники, які визначають час та дату проведення комплексної оцінки та встановлюють наявність таких документів:

09:43 12.07.2019

«Інклюзивно-ресурсний центр».

З метою реалізації права на освіту  осіб з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років  та виконання одного із основних напрямків реформування системи освіти України Казанківською селищною радою створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

09:37 25.01.2019

Увага конкурс!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області.

15:10 24.01.2019