ІРЦ

Питання для проведення іспиту на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області

До уваги батьків громади!

Колектив КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Казанківської селищної ради працює та запрошує жителів громади, які мають дітей з особливими освітніми потребами  до Інклюзивно-ресурсного центру на проходження комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини або попередній огляд.

12:05:39 31.05.2022

Запрошуємо на роботу!

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Казанківської селищної ради запрошує на роботу логопеда. Окремий кабінет, оплата відповідно законодавству і найголовніше - ДІТИ, які потребують допомоги логопеда. Просимо поширити по групам.

11:09:15 01.06.2021

До уваги батьків громади!

Колектив КУ "Інклюзивно-ресурсний центр" Казанківської селищної ради запрошують усіх батьків, які мають дітей з особливостями в розвитку  на проходження комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини.

16:28:59 22.04.2021

Запрошуємо на роботу

09:25:00 02.12.2020

Первинний прийом батьків

Первинний прийом батьків або законних представників дитини в інклюзивно-ресурсному центрі проводить директор центру, або уповноважені ним працівники, які визначають час та дату проведення комплексної оцінки та встановлюють наявність таких документів:

09:43:38 12.07.2019

«Інклюзивно-ресурсний центр».

З метою реалізації права на освіту  осіб з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років  та виконання одного із основних напрямків реформування системи освіти України Казанківською селищною радою створено комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр».

09:37:20 25.01.2019

Увага конкурс!

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області.

15:10:21 24.01.2019