УВАГА! ТЕРМІНОВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

Як повідомила завідувач сектору соціального захисту населення Маріанна Трофімова, в умовах карантину виникли деякі труднощі щодо виплати грошової компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу пільговій категорії населення. У зв’язку з цим просимо відповідну категорію населення об’єднаної громади надати такі документи: номер рахунку для перерахування коштів та довідку про відсутність природного газу.

13:56:39 07.05.2020

ДОПОМОГА ДІТЯМ

Казанківська селищна рада доводить до відома мешканців громади, що Порядком використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області на обстеження та лікування дітей визначено механізм призначення та виплати відповідної одноразової адресної грошової допомоги в 2020 році.

09:59:34 07.05.2020

Шановні жителі Казанківської громади!

Сьогодні, 12 квітня, за тиждень до Великодня, відзначаємо одне з дванадцяти великих християнських свят – Вербна Неділя. Цього дня радіємо і бажаємо один одному здоров‘я, щастя і достатку.

10:40:37 12.04.2020