ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Про приватизацію об’єкта малої приватизації :комунальної власності Казанківської селищної ради :нежитловий комплекс (будинок дитячої та юнацької творчості) знаходяться за адресою: вул. Центральна, 36Б, смт Казанка,  Миколаївської області.

16:27:23 01.07.2021

Увага, важлива інформація!

Казанківська селищна рада повідомляє про продаж права оренди на земельні ділянки за межами населених пунктів на конкурентних засадах шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону:

09:58:46 18.06.2021

БЮДЖЕТНІ ПРОГРАМИ ДЕРЖАВНОЇ ПІДТРИМКИ АПК - 2021

З метою долучення до державної підтримки широкого кола аграріїв, щоб кожен суб’єкт господарювання був обізнаний  у дії фінансової підтримки, Казанківська селищна рада доводить до мешканців Казанківської громади інформаційну довідку за всіма напрямками бюджетних програм, що діють у поточному році. Підтримка держави допоможе вирішувати актуальні проблеми аграріїв, забезпечить їх стабільну діяльність, сприятиме збільшенню виробництва продукції та покращить продовольчу безпеку регіону.

16:49:54 17.06.2021

УВАГА! Державна підтримка розвитку тваринництва у 2021 році

Казанківська селищна рада повідомляє, що постановою Уряду від 12.05.2021 №517 затверджено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107 щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

16:39:35 01.06.2021

До відома мешканців Казанківської селищної ради

Казанківська селищна рада інформує, що на підставі Інструкції з профілактики та встановлення факту отруєння бджіл засобами захисту рослин, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 19 лютого 2021 року №338 “Про деякі питання у сфері бджільництва”, з метою попередження та виключення випадків отруєння бджіл засобами захисту рослин (пестицидами та агрохімікатами) під час обробітку аграріями сільськогосподарських угідь, розпорядженням селищного голови №60 від 06.05.2021 р. створено постійно діючу комісію з питань бджільництва, попередження та встановлення факту отруєння бджіл на території Казанківської селищної ради та затверджено її склад.

09:03:12 07.05.2021

Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

11:48:42 20.10.2020