Увага! Підвищення тарифів на централізоване водопостачання!

Шановні мешканці Казанківської ОТГ! Доводимо до вашого відома, що у зв’язку зі зміною вартості складових витрат на послуги водопостачання (заробітна плата, засоби знезараження, енергоносії та інше), з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі звернення Кравченка В.Ю.,Лося С.В.,Фастовця В.О.,Семенова А.А.,Кічули О.Г.,які є орендарями водомереж на території Казанківської селищної ради планується підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання, а саме:

14:06 16.05.2019

До уваги фермерських господарств

Доводимо до відома, що з 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

14:19 10.05.2019

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

15:07 17.04.2019

Шановні мешканці селища міського типу Казанка !

Повідомляємо, що з 17 квітня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звіту про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування - генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту смт Казанка Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Казанківської селищної ради №257/18 від «01» грудня  2017 р.

15:01 17.04.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» та відповідно до розпорядження Казанківського селищного голови від 01.04.2019 №56 на території селищної ради в межах акції «За чисте довкілля» заплановано проведення:

16:36 03.04.2019

Запрошення

Мешканці багатоквартирних будинків та керівники ОСББ, які мають бажання дізнатися про можливості Проекту ЄС/ПРООН та підвищити якість житлово-комунальних послуг, запрошуються на зустріч з  регіональним координатором  ПРООН  в Миколаївській області Тетяною Гвоздь та  експертом  проекту ІFC в Миколаївській області Максимом Литвиненко. Проект Євросоюзу та програми розвитку ООН, спрямований на підтримку багатоквартирних будинків. Він пропонує навчання та консультаційну допомогу з питань становлення ОСББ, їх розвитку, взаємодії з органами влади та насамперед, йдеться про те, як залучати кошти на впровадження енергоефективних заходів.

11:32 02.04.2019

ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВРХ В 2019 РОЦІ

Доводимо до відома населення Казанківської селищної ради , що  постановою Кабінету Міністрів України  від 30 січня 2019 року №110, затверджено Порядок використання  коштів, передбачених у  державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), яким  передбачено  надання дотації на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого  в установленому порядку  молодняку великої рогатої худоби  до 13 місячного віку, який народився у господарствах  фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення  від  інших власників.

13:06 01.03.2019