Право на достроковий вихід на пенсію за віком

Законом України від 15.02.2022 № 2040-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства» внесено зміни, зокрема, до Закону України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні» від 16.12.1993

10:34:40 16.05.2022

УВАГА!

Внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України на багатьох територіях Миколаївської області виникають проблеми з забезпеченням населення питною водою, харчовими продуктами, що може призвести до погіршення санітарно – епідемічної ситуації щодо захворювань на гострі кишкові інфекції, харчові отруєння.

10:32:26 16.05.2022

Декларування доходів за 2021 рік

Казанківська ДПІ ГУ ДПС у Миколаївській області звертає увагу платників, що конституційний обов’язок громадян (ч. 2 ст. 67 Конституції України) – це щороку подавати декларацію про майновий стан і доходи за минулий рік. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за новою формою зобов’язані були заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

08:57:34 12.05.2022

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Для тих, хто був вимушений покинути дім та роботу і опинився в скрутному становищі комунальне некомерційне підприємство «Казанківська багатопрофільна лікарня» запрошує до співпраці лікарів за спеціальностями:

10:19:47 19.04.2022

До уваги платників податків!

В ГУ ДПС у Миколаївскій області повідомили, що тимчасово, з 1 березня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану в Україні та ще протягом 12 місяців ФОП - платники єдиного податку, мають право не нараховувати, не обчислювати та не сплачувати ЄСВ за себе.

10:40:01 31.03.2022

Увага! Оголошення!

Інформуємо, що Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, Всеукраїнською асоціацією громад та Всеукраїнським Конгресом Фермерів проводить онлайн-нараду (на платформі Zoom) щодо заходів профілактики отруєння бджіл, яка відбудеться 17 лютого 2022 року з 15:00 до 16:30 години.

15:59:13 14.02.2022

УВАГА! Земельні торги.

Казанківська селищна рада повідомляє про продаж права оренди на земельні ділянки за межами населених пунктів на конкурентних засадах шляхом проведення електронних земельних торгів у формі аукціону.

10:27:44 04.02.2022