ДОТАЦІЇ НА МОЛОДНЯК ВРХ В 2019 РОЦІ

Доводимо до відома населення Казанківської селищної ради , що  постановою Кабінету Міністрів України  від 30 січня 2019 року №110, затверджено Порядок використання  коштів, передбачених у  державному бюджеті для підтримки тваринництва, зберігання та переробки сільськогосподарської продукції, аквакультури (рибництва), яким  передбачено  надання дотації на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого  в установленому порядку  молодняку великої рогатої худоби  до 13 місячного віку, який народився у господарствах  фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення  від  інших власників.

13:06 01.03.2019

До відома мешканців смт Казанка

За повідомленням ПАТ «Миколаївобленерго», у зв’язку з проведенням планових робіт  не буде подаватися електроенергія

13:06 01.03.2019

16:29 28.02.2019

До відома мешканців смт Казанка

За повідомленням ПАТ «Миколаївобленерго», у зв’язку з проведенням планових робіт на електролініях селища, не буде подаватися електроенергія

15:03 24.01.2019

08:46 04.01.2019

Шановні мешканці Казанківської об‘єднаної територіальної громади!

Згідно з графіком, затвердженим селищним головою О. Асмоловим, у населених пунктах нашої громади будуть проведені зустрічі з представниками громадськості, під час яких планується провести обговорення перспективного плану розвитку  Казанківської об‘єднаної територіальної громади.

16:38 02.01.2019

14:58 02.01.2019

Шановні казанківці та гості селища!

Запрошуємо Вас на урочисте відкриття селищної  новорічної  ялинки., яке відбудеться 19 грудня  0 16.00 год. на площі біля районного будинку культури.

09:21 18.12.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Головне управління Національної поліції в  Миколаївській області  оголошує відбір на службу в поліції  на сержантські посади. Детальніша інформація на сайті ГУНП в Миколаївській області.  Реєстрація на участь у конкурсі здійснюється на сайті nabir.np.gov.ua з 12.12.2018 по 24.12.2018 рік.

08:35 17.12.2018