Казанківська селищна рада повідомляє

29  липня 2019 року о 13.00 годині в залі засідань Казанківської селищної ради за адресою: 56002, Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, вул. Миру, буд. 228 відбудуться громадські слухання проекту генерального плану смт Казанка  з розділом Охорона навколишнього природного середовища.

22:06 27.06.2019

Увага! Підвищення тарифів на централізоване водопостачання!

Шановні мешканці Казанківської ОТГ! Доводимо до вашого відома, що у зв’язку зі зміною вартості складових витрат на послуги водопостачання (заробітна плата, засоби знезараження, енергоносії та інше), з метою приведення тарифів у відповідність до економічно обґрунтованих витрат на їх виробництво, на підставі звернення Кравченка В.Ю.,Лося С.В.,Фастовця В.О.,Семенова А.А.,Кічули О.Г.,які є орендарями водомереж на території Казанківської селищної ради планується підвищення тарифів на послуги централізованого водопостачання, а саме:

14:06 16.05.2019

До уваги фермерських господарств

Доводимо до відома, що з 06 травня 2019 р. регіональною комісією Миколаївського відділення Укрдержфонду розпочато прийом заявок та документів від фермерських господарств Миколаївської області для участі у конкурсі на одержання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

14:19 10.05.2019

УВАГА!!! ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ.

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

15:07 17.04.2019

Шановні мешканці селища міського типу Казанка !

Повідомляємо, що з 17 квітня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звіту про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування - генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту смт Казанка Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Казанківської селищної ради №257/18 від «01» грудня  2017 р.

15:01 17.04.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів» та відповідно до розпорядження Казанківського селищного голови від 01.04.2019 №56 на території селищної ради в межах акції «За чисте довкілля» заплановано проведення:

16:36 03.04.2019