Про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

11:48:42 20.10.2020

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

У зв’язку із плановими роботами буде відсутня електроенергія з 8.00 до 17.00:

10:54:48 23.07.2020

Оголошення про намір зміни тарифів на пасажирські перевезення за маршрутом «смт Казанка – залізничне селище Казанка»

ФОП Дронов О.В. звернувся до виконавчого комітету Казанківської селищної ради з наміром щодо перегляду тарифів на здійснення пасажирських перевезень за маршрутом «смт Казанка – залізничне селище Казанка» та встановлення їх у розмірі:

11:23:33 22.06.2020

ОГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ЮРИДИЧНИХ ОСІБ) ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ, ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЯК СІМЕЙНІ ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА, У ВЛАСНОСТІ ЯКИХ ПЕРЕБУВАЄ П’ЯТЬ І БІЛЬШЕ КОРІВ!

Увага! Якщо у власності господарства перебуває від п’яти корів молочного напряму продуктивності і Ви бажаєте скористатися державною підтримкою, Вам необхідно                 до 01 липня поточного року ідентифікувати та зареєструвати в Єдиному державному реєстрі тварин худобу відповідно до вимог чинного законодавства.

15:59:54 15.06.2020