Шановні правозахисники, юристи!

Дата: 08.10.2020 09:02

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята — Дня юриста! Це свято тих, хто кожного дня своїм словом і ділом утверджує недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів, відстоює честь і гідність держави та народу. Ваша спеціальність є однією з найбільш затребуваних у сучасному світі. Адже кожній людині доводиться час від часу користуватись юридичними послугами. Правова діяльність вимагає не тільки високої компетентності та необхідних знань, а й порядності, небайдужості до людської біди, відчуття справедливості й бажання служити закону.

Впевнений, що вірність обов’язку, принциповість і чесність допоможуть вам і надалі успішно вирішувати професійні завдання, сприяти нашим мешканцям громади у вирішенні складних життєвих ситуацій.

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог! Будьте завжди гідними свого високого покликання.

Казанківський селищний голова Олексій Асмолов