Проект генерального плану

З В І Т
ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ
 до генерального плану смт Казанка

Казанківського району Миколаївської області»

Повідомляємо, що з 17 квітня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» з питання розгляду  звіту про стратегічну екологічну оцінку до документа державного планування - генерального плану поєднаного з планом зонування території населеного пункту смт Казанка Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області на підставі рішення Казанківської селищної ради №257/18 від «01» грудня  2017 р.

Замовник документу державного планування та звіту про СЕО, який приймає рішення про затвердження документу, -  Казанківська селищна рада Казанківського району Миколаївської області, виконавець – ТОВ «МОІЦ».

Пропозиції громадськості подаються обґрунтованими у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження подаються до Казанківської селищної ради за адресою: 56002,Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, вул. Миру, буд. 228, або на електронну адресу: kazankas@meta.ua.

Проведення консультацій з управлінням охорони здоров’я Миколаївської ОДА та  управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається, відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку».

Строки подання зауважень та пропозицій – включно до 17.00 години 16.05.2019 року.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: 56002, Миколаївська обл., Казанківський р-н, смт Казанка, вул. Миру, буд. 228