Шановні батьки!

З 18 квітня 2023 року розпочинається електронна реєстрація та прийом  заяв про зарахування дітей до 1-их класів закладів загальної середньої освіти Казанківської селищної ради на 2023/2024 навчальний рік.

08:46:53 10.04.2023

Шановні батьки!

На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/) ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до 1-ого класу закладу загальної середньої освіти Казанківської селищної ради. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі.

13:23:26 22.04.2022

Оголошення про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

З метою дотримання вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішення Казанківської селищної ради від 31.08.2021 №372/12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»  та у зв’язку з втратою чинності рішень Казанківської селищної ради

09:28:59 03.09.2021

16:30:33 31.08.2021

Увага! Конкурс!

У зв’язку з наявністю вакантної посади відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1.

09:39:39 29.07.2021

Запрошуємо на роботу!

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Казанківської селищної ради запрошує на роботу логопеда. Окремий кабінет, оплата відповідно законодавству і найголовніше - ДІТИ, які потребують допомоги логопеда. Просимо поширити по групам.

11:10:44 01.06.2021

Увага! Конкурси!

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на посади директорів Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області,Миколаївського ЗЗСО І-ІІ ступенів Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області та Новолазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Казанківської селищної ради Миколаївської області.

08:46:01 29.04.2021