Оголошення

Оголошення про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

З метою дотримання вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішення Казанківської селищної ради від 31.08.2021 №372/12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»  та у зв’язку з втратою чинності рішень Казанківської селищної ради

09:28:59 03.09.2021

16:30:33 31.08.2021

Увага! Конкурс!

У зв’язку з наявністю вакантної посади відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1.

09:39:39 29.07.2021

Запрошуємо на роботу!

Комунальна установа "Інклюзивно-ресурсний центр" Казанківської селищної ради запрошує на роботу логопеда. Окремий кабінет, оплата відповідно законодавству і найголовніше - ДІТИ, які потребують допомоги логопеда. Просимо поширити по групам.

11:10:44 01.06.2021

Увага! Конкурси!

Протокол №1 засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на посади директорів Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області,Миколаївського ЗЗСО І-ІІ ступенів Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області та Новолазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Казанківської селищної ради Миколаївської області.

08:46:01 29.04.2021

Конкурсний відбір підручників для учнів 4 класу здійснено.

Відповідно до порядку проведення конкурсного відбору підручників ( крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 17 липня 2019 року №1002,зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року за №902/33873 відділ освіти, молоді та спорту узагальнив результати вибору підручників для здобувачів освіти 4 класу Казанківської громади. Підручники будуть видаватися за кошти державного бюджету.

15:06:24 23.02.2021

ЗВІТ про результати громадського обговорення питання щодо присвоєння Казанківській гімназії № 2 Казанківської селищної ради Миколаївської області імені Дмитра Кременя

Звіт про результати громадського обговорення питання щодо присвоєння Казанківській гімназії № 2 Казанківської селищної ради Миколаївської області імені Дмитра Кременя

14:18:14 05.02.2021