ЗЗСО

26 грудня 2019 року члени атестаційної комісії ІІ рівня відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Дяченко Н.В., Пліска І.С. та інспектор з питань молоді та спорту Рибенок Е.О. відвідали уроки вчителів Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, які атестуються у 2020 році на підвищення кваліфікаційної категорії, а саме: урок фізичної культури вчителя Полякова В.О. в 11 класі Модуль: «Баскетбол» та урок основ здоров’я у 5-Б класі «Трикутник вогню» вчителя Костенко О.С.

11:07:58 27.12.2019