БАШТАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях

Інформація про уповноважений орган з питань пробації

СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Баштанський  районний сектор № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях спільно з Центром надання соціальних послуг Казанківської селищної ради провели черговий захід профілактичного характеру із засудженими, які перебувають на обліку.

14:28:56 28.11.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ

Волонтер пробації - це добровільний помічник, який  допомогає органу пробації у здійсненні нагляду та проведенні соціально-виховної роботи з громадянами, які  перебувають у конфлікті з законом, сприяє у вирішенні їх життєвих проблем.

16:13:29 17.10.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В ПРОБАЦІЇ

Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужого життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що спонукає людей до волонтерства.

16:12:47 17.10.2023

Проведення робочої зустрічі з представниками центру надання соціальних послуг

Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ірини Челнакової з завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради Ольгою Козостригою. Під час зустрічі було обговорено питання дотримання прав та гарантій неповерлітніх, які  є суб'єктами пробації.

11:23:30 25.08.2023

Екскурсія суб’єктів пробації до музею

Протягом травня 2023 року в приміщенні історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради була розміщена виставка «Магія українського віночка».

12:59:40 30.05.2023

Запрошуємо волонтерів до співпраці з підрозділом  пробації

Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, основний напрямок роботи якого – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

09:53:06 23.05.2023

Проведення робочої зустрічі з Казанківським відділом Баштанської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

21 квітня 2023 року  Баштанським районним сектором № 3 філії державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях проведено робочу зустріч з Казанківським відділом Баштанської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

10:42:43 24.04.2023

Проведення робочої зустрічі з представником установи виконання покарання

Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Челнакової Ірини Олександрівни з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93) Мілобог Ольгою.

14:44:44 28.03.2023

Робоча зустріч з сектором ювенальної превенції

14 лютого 2023 року відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ірини Челнакової та інспектора сектору ювенальної превенції відділу поліції № 1 Баштанського районного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області Інни Фендич.

14:19:05 21.02.2023

Пробація в смартфоні

Під час дії воєнного стану або загрози поширення епідемії, пандемії, надзвичайної ситуації та за наявності об’єктивних обставин, що унеможливлюють прибуття правопорушника до органу пробації суб’єкт зможе скористатися електронним сервісом «Пробація в смартфоні».

11:52:03 01.02.2023