Казанківський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області

Департамент з питань виконання кримінальних покарань

Співпраця уповноваженого органу з питань пробації з центром надання соціальних послуг

Пробація – це вид покарання без місця позбавлення волі, тобто людина залишається в суспільстві і живе своїм життям, живе вдома - з родиною. Головна мета пробації – забезпечення виконання покарань без ізоляції від суспільства так, щоб створити відповідне середовище, де клієнт пробації (правопорушник) буде готовий жити без вчинення повторних правопорушень. Для досягнення цієї мети органи пробації співпрацюють із державними та неурядовими організаціями, які є додатковими ресурсами для вирішення проблемних питань осіб у конфлікті з законом.

16:27:18 29.03.2021

Проведення робочої зустрічі з представниками служби у справах дітей об’єднаної громади

22 лютого  2021 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Ірини Челнакової відбулася робоча зустріч з начальником новоствореної служби у справах дітей Казанківської об’єднаної територіальної громади  Валентиною Риженко.

15:18:38 23.02.2021

Проведення робочої зустрічі з представником установи виконання покарання

Днями відбулася робоча зустріч начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини Олександрівни з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія № 93» старшим лейтенантом внутрішньої служби Зайцевою Анастасією Юріївною.

14:48:31 18.12.2020

Робота волонтерів пробації з особами, які перебувають у конфлікті з законом

Одним з головних чинників, які можуть забезпечити виконання уповноваженими органами з питань пробації покладених на них завдань і функцій, є налагодження тісної співпраці з громадськими суспільствами, спільна робота у напрямку соціалізації правопорушників.

10:31:13 27.11.2020

Пенітенціарна пробація - вірний шлях повернення людини в суспільство

22 жовтня 2020  року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з членами спостережної комісії при Казанківській  районній  державній адміністрації Оленою Сумлінною та Людмилою Гацелюк.

11:29:08 26.10.2020

Проведення наради з представниками бюро правової допомоги

21 вересня 2020 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з начальником відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інною Литковою.

13:14:05 25.09.2020

РОБОТА ДИСТАНЦІЙНОГО ПУНКТУ ДОСТУПУ ДО БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ НА БАЗІ УПОВНОВАЖЕНОГО ОРГАНУ З ПИТАНЬ ПРОБАЦІЇ

10 серпня 2020 року в приміщенні  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області продовжив свою роботу дистанційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

15:07:13 27.08.2020

Впровадження та розвиток системи пробації в Україні

В цьому році наша країна святкує 29 років Незалежності. Уся країна живе та працює по-новому, в своїй роботі використовує європейські практики. У більшості галузей відбуваються реформи. Також відбуваються реформи і в кримінальній юстиції, невід’ємною частиною яких є впровадження та розвиток національної системи пробації. Мета реформи – створення  повноцінної системи пробації, яка здатна забезпечити реабілітацію правопорушників та створення  балансу між безпекою суспільства та запобіганням скоєння злочинів.

10:06:44 26.08.2020