Баштанський районний сектор N3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області

Департамент з питань виконання кримінальних покарань

Робоча зустріч із суб’єктами соціального патронажу

2 лютого 2022 року в приміщенні Казанківської селищної ради Баштанського району Миколаївської області відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області Ірини Челнакової та начальника відділу соціального захисту населення Казанківської громади Маріанни Трофімової.

16:10:40 21.02.2022

Проведення робочої зустрічі з Казанківською районною філією Миколаївського обласного центру зайнятості

27 січня 2022 року  за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №3  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Челнакової Ірини відбулася робоча зустріч з заступником директора Казанківської філії Миколаївського обласного центру зайнятості Іриною Глєбою.

16:35:24 27.01.2022

Робоча зустріч з представниками бюро правової допомоги

23 грудня 2021 року за ініціативи начальника Баштанського районного сектору №3  філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області Челнакової Ірини відбулася робоча зустріч з начальником відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Інною Ликовою.

13:29:12 24.12.2021

Робота з неповнолітніми суб'єктами пробації, які перебувають у конфлікті з законом

У рамках соціально-виховної роботи з неповнолітніми суб'єктами пробації  Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області здійснює заходи спільно зі службою у справах дітей виконавчого комітету Казанківської селищної ради.

11:15:06 22.12.2021

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ ПРОБАЦІЇ

Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області запрошуєнебайдужих громадян до співробітництва у якості волонтерів пробації.

12:11:13 07.12.2021

Хто такий волонтер пробації? Що робить волонтер пробації?

Волонтер пробації - це добровільний помічник, який допомогає органу пробації у здійсненні нагляду та проведенні соціально-виховної роботи з громадянами, які перебувають у конфлікті з законом, сприяє у вирішенні їх життєвих проблем.

09:48:52 29.09.2021

29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

27 серпня 2021 року працівники Баштанського (Казанківського) районного сектору №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області  та суб'єкти пробації взяли участь в заході "Уклонімося пам'яті загиблих героїв", присвяченому Дню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет  і територіальну цілісність України.  День пам’яті захисників України відзначається 29 серпня – в день страшної смертельної трагедії під Іловайськом. Відважні українські воїни стали символом гідності, кожен з них вчинив подвиг, повставши проти насилля та несправедливості, віддавши життя за Україну. По закінченню заходу також відвідали виставку "Вічна пам'ять нашим землякам, загиблим за єдину та незалежну Україну", яка розташована в історико-краєзнавчому музеї Казанківської селищної ради. В ході відвідування виставки згадали кожного, хто віддав своє життя за Україну, хто сьогодні боронить нашу державу в зоні проведення антитерористичної операції.

09:49:44 28.08.2021