Казанківський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області

Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Казанківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Доторкнемося до Шевченківського слова

Працівники Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області долучилися до заходів, присвячених Дню народження Т.Г. Шевченка.

08:12 07.03.2019

Проведення спільної наради з керівництвом прокуратури та бюро правової допомоги

Проведено  спільну нараду за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, начальника Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської  області та  начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15:19 26.02.2019

Пенітенціарна пробація

Відповідно до Закону України «Про пробацію» є три види пробації: досудова, наглядова та пенітенціарна. Саме пенітенціарна пробація виконує таке завдання як здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення.

14:34 14.02.2019

Проведення робочої зустрічі з керівництвом національної поліції та державної виконавчої служби

Проведено  робочі зустрічі за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, заступника начальника Казанківського відділення поліції Новобузького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Миколаївській  області та  начальника Казанківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській  області.

16:50 13.02.2019

Перша зустріч суб’єктів пробації з представником РЦСССДМ

28  січня  2019  року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з членами спостережної комісії при Казанківській  районній  державній адміністрації.

15:41 30.01.2019