Казанківський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області

Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Казанківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Пенітенціарна ініціатива в дії

20 лютого 2020 року в рамках проекту «Заради життя»,  що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку, відбулася зустріч соціального представника та психолога Громадської організації «Пенітенціарна ініціатива»  Ірини Моспан та Олени Бігун з суб’єктами пробації  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області.

14:34 24.02.2020

Взаємодія з міграційною службою

Провідним інспектором  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Грибовим Юрієм Володимировичем організовано відвідування суб’єктом пробації  Казанківської районного відділу управління Державної міграційної служби в Миколаївській області (Міграційна служба).

11:06 21.02.2020

Співпраця з центром надання безплатної правової допомоги

Під час реєстрації осіб, що перебувають на обліку Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, клієнти пробації звернулися з проханням  про допомогу. У родині суб’єктів пробації виник ризик втрати житла, тому що родина своєчасно не оформила отримання житла у спадщину. Наявність житла відіграє велику роль у  правослухняному способі життя. Особи, які не мають місця проживання мають високий ризик вчинення повторного кримінального правопорушення.

11:17 25.09.2019