БАШТАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях

Інформація про уповноважений орган з питань пробації

Уникнути в’язниці, але не покарання: Закон про пробаційний нагляд

Баштанський районний сектор № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях  інформує про те, що 28 березня 2024 року набрав чинності Закон № 3342-IX «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань» (далі – Закон). Згідно із ним за деякі кримінальні правопорушення каратимуть пробаційним наглядом. При цьому він буде одним із основних видів покарання, на рівні з обмеженням чи позбавленням волі, але водночас буде їхньою альтернативою.  Новий закон охоплює понад 140 статей Кримінального кодексу України, за якими тепер може призначатись пробаційний нагляд.

13:55:00 25.04.2024

Екскурсійний похід суб’єктів пробації до музею

З нагоди відзначення 18 квітня в Україні  Дня пам'яток історії та культури підобліковані Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях відвідали історико-краєзнавчий музей Казанківської селищної ради. Екскурсовод Оксана Левченко ознайомила відвідувачів з експозиціями музею та провела незабутній ексурс в історію свого селища.

13:21:41 25.04.2024

СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Баштанський  районний сектор № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях спільно з Центром надання соціальних послуг Казанківської селищної ради провели черговий захід профілактичного характеру із засудженими, які перебувають на обліку.

14:28:56 28.11.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ПОВ’ЯЗАНА З ПРОБАЦІЄЮ

Волонтер пробації - це добровільний помічник, який  допомогає органу пробації у здійсненні нагляду та проведенні соціально-виховної роботи з громадянами, які  перебувають у конфлікті з законом, сприяє у вирішенні їх життєвих проблем.

16:13:29 17.10.2023

ВОЛОНТЕРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ В ПРОБАЦІЇ

Волонтерство – справа добровільна та безкорислива. Це не робота, а покликання. Це спосіб життя і мислення. Небайдужість до чужого життя і мислення. Небайдужість до чужої біди, причетність і співпереживання – те, що спонукає людей до волонтерства.

16:12:47 17.10.2023

Проведення робочої зустрічі з представниками центру надання соціальних послуг

Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Ірини Челнакової з завідувачкою відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Казанківської селищної ради Ольгою Козостригою. Під час зустрічі було обговорено питання дотримання прав та гарантій неповерлітніх, які  є суб'єктами пробації.

11:23:30 25.08.2023

Екскурсія суб’єктів пробації до музею

Протягом травня 2023 року в приміщенні історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради була розміщена виставка «Магія українського віночка».

12:59:40 30.05.2023

Запрошуємо волонтерів до співпраці з підрозділом  пробації

Баштанський районний сектор №3 філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях, основний напрямок роботи якого – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення засуджених, запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.

09:53:06 23.05.2023

Проведення робочої зустрічі з Казанківським відділом Баштанської філії Миколаївського обласного центру зайнятості

21 квітня 2023 року  Баштанським районним сектором № 3 філії державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях проведено робочу зустріч з Казанківським відділом Баштанської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

10:42:43 24.04.2023

Проведення робочої зустрічі з представником установи виконання покарання

Днями відбулася робоча зустріч начальника Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях Челнакової Ірини Олександрівни з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93) Мілобог Ольгою.

14:44:44 28.03.2023