Казанківський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області

Філія Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Казанківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області

Співпраця з центром надання безплатної правової допомоги

Під час реєстрації осіб, що перебувають на обліку Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, клієнти пробації звернулися з проханням  про допомогу. У родині суб’єктів пробації виник ризик втрати житла, тому що родина своєчасно не оформила отримання житла у спадщину. Наявність житла відіграє велику роль у  правослухняному способі життя. Особи, які не мають місця проживання мають високий ризик вчинення повторного кримінального правопорушення.

11:17 25.09.2019

Проведення робочої зустрічі з представниками установи виконання покарання

19 вересня 2019 року в приміщені Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  відбулася робоча зустріч начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини (Ирина Челнакова)   та виконувачкою обов’язки заступника начальника Державної установи «Казанківська виправна колонія(93)» із соціально-виховної та психологічної  роботи  старшого лейтенанта внутрішньої служби Доценко Катерини.

11:16 25.09.2019

Стоп насильству

Захист від домашнього насильства  є надзвичайно важливим, соціально значущим і актуальним завданням, вирішення якого носить важливий характер. У діяльність щодо припинення домашнього насильства залучаються уповноважені органи з питань пробації та бюро правової допомоги. 27 серпня 2019 року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївської області Ірини Челнакової  був проведений просвітницький захід з клієнтами пробації на тему «Що я знаю про насильство?».

14:49 29.08.2019

Проведення робочої зустрічі з представниками установи виконання покарання

Нещодавно відбулася робоча зустріч начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини Олександрівни з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія № 93»(@Державна установа Казанківська виправна колонія № 93, лейтенантом внутрішньої служби Зайцевою Анастасією Юріївною (@Анастасія Зайцева,

08:42 27.05.2019

Співпраця з центром надання безплатної правової допомоги

На початку травня  2019 року начальником  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано відвідування суб’єктом пробації відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:48 17.05.2019

Екскурсія суб’єктів пробації до музею

24 квітня 2019 року начальником  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано для суб’єктів пробації відвідування Казанківського районного  народного історичного музею (http://www.reglibrary.mk.ua/kazankalibrary.co.cc/www/).

08:10 25.04.2019

Доторкнемося до Шевченківського слова

Працівники Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області долучилися до заходів, присвячених Дню народження Т.Г. Шевченка.

08:12 07.03.2019

Проведення спільної наради з керівництвом прокуратури та бюро правової допомоги

Проведено  спільну нараду за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, начальника Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської  області та  начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15:19 26.02.2019