A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Казанківська громада
Миколаївська область, Казанківський район

Новини

Відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти об‘єднаної громади

15 березня на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 4 відбувся семінар-практикум керівників закладів загальної середньої освіти об‘єднаної громади на тему «Розвиток управлінської компетентності керівника закладу освіти в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа». Учасники семінару відвідали відкритий урок «Я досліджую світ» в 1 класі, у 2 класі побували на уроці природознавства, на літературному читанні - у 3 класі, українська мова у 5 класі та на уроці хімії у 8 класі. Підготували відкриті уроки С.М. Гривнак, Н.П. Осінчук, К.І. Шворінь, К.І. Терещенко і Л.Й. Бондар. А.В. Сідорченко та І.В. Воронцова підготували виховний захід «Хай в серці кожної дитини живе любов до України!». Керівники закладів освіти взяли участь у Веб-квесті, удосконаливши свої навички пошуку, аналізу, синтезу та використання інформації за темами «Фахові компетенції керівника закладу освіти» та тренінгу «Залучення грантів закладами освіти. Нові можливості», який підготувала заступник начальника відділу інвестицій, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Казанківської селищної ради Л.П. Тимощук. Учасники семінару  плідно попрацювали, та набули нових знань і навичок із опрацьованих питань.

16:50 18.03.2019

Учні 1 класу Михайлівської школи досліджували повітря

14 березня в 1 класі Михайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. вчитель С. Губарєва провела урок «Я досліджую світ» на тему «Мої досліди. Як виявити невидимку – повітря». Мета інтегрованого уроку - розширити в учнів уявлення про повітря, його рух та властивості. Під час уроку Світлана Григорівна розвивала у дітей спостережливість, дослідницькі вміння. Юні дослідники аналізували та робили висновки, вміло фіксували результати досліджень. Робота вчителя була спрямована на створення умов для дослідницької діяльності дітей, розвиток самостійності, організації роботи в парах, у малих групах, а також індивідуально.

14:19 18.03.2019

Відвідали пенсіонерів в Дмитро-Білівці та Новоданилівці

14 березня працівники територіального центру надали соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам, які проживають в селах Дмитро-Білівка та Новоданилівка.  Фахівець із соціальної допомоги вдома О. Літвінцева відвідала підопічних відділення. В приміщенні Дмитро-Білівської сільської бібліотеки психолог В. Перевозчикова та бібліотекар Т. Хімій пенсіонерам прочитали лекції на теми «Основи здоров`я та здоровий спосіб життя» та «Дачні поради», де дізнались багато цікавого та корисного для себе. Перукар С. Грек надала безкоштовні перукарські послуги. Отже в кожному населеному пункті нашої об‘єднаної територіальної громади пенсіонери відчувають увагу і турботу. 

14:17 18.03.2019

Відбувся семінар вчителів предмету «Фізична культура»

13 березня в Казанківському ЗЗСО І-ІІІст. №2 проведено семінар вчителів предмету «Фізична культура» за темою «Формування в учнів ціннісного ставлення до здоров`я на засадах компетентного підходу». В семінарі взяли участь вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти Казанківської громади, тренери дитячо-юнацької спортивної школи, представники відділу освіти, молоді та спорту. Вчитель вищої кваліфікаційної категорії Ященко Вадим Сергійович провів майстер – клас з питання «Теоретична підготовка учнів до суддівства в змаганнях з баскетболу. Робота судді - секретаря», де учасники семінару мали змогу ознайомитись з новими правилами суддівства та оформлення протоколу змагань. В практичній частині семінару проведено урок-навчання технічним елементам гри баскетбол та відпрацьовували вивчений матеріал теоретичних знань. В кінці заходу було проведено змагання з виконання штрафних кидків в баскетболі. По закінченню переможці нагороджені медалями.

13:15 14.03.2019

У Казанківській громаді пройшов І етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних

13 березня міський клуб № 1 гостинно приймав у своїх стінах учасників та гостей І етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, у якому взяли участь команди закладів загальної середньої освіти нашої об‘єднаної громади, а саме Казанківські ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 і № 4, Миколаївський ЗЗСО І-ІІ ст., Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст., та Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Фестиваль проводиться серед дружин юних пожежників з метою навчання учнів закладів загальної середньої освіти правилам безпечної поведінки, формування в учнівської молоді поваги до професії рятувальника, залучення її до вивчення історії пожежно-рятувальної справи та популяризації серед дітей і молоді здорового способу життя. Протягом змагань команди юних рятувальників змагалися за перемогу в конкурсах «Домашнє завдання» та «Плакат соціальної реклами». Усі представлені літературно-музичні композиції команд-учасниць, що включали в себе пісні, танці, інсценівки, були надзвичайно змістовними та цікавими, мали агітаційний характер та були спрямовані на необхідність дотримання правил безпеки життєдіяльності. У багатьох виступах школярі продемонстрували небезпеку поводження із вогнем у лісі, розповідали як правильно поводити себе на пожежі, безпечне поводження з побутовою технікою та що робити при виявленні підозрілих предметів і отруйних речовин. Наприкінці заходу журі у складі методиста відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради І. Пліски, начальника Казанківського РС ГУДСНС України в Миколаївській області, підполковника цивільного захисту О. Кравцова, інженера з (пожежно-рятувальних) робіт 17 ДП РЧ ГУДСНС України в Миколаївській області, старшого лейтенанта служби цивільного захисту Доліни І.О., керівника гуртка «Мій рідний край» комунального закладу Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради Матвеєвич В.Г. , підвело підсумки змагань.  У першому конкурсі «Домашнє завдання» на тему «Кращий пожежний – це ти обережний» команди отримали такі місця: І місце – Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце – Миколаївський ЗЗСО І-ІІ ст. та Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст, ІІІ місце – Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №4. У другому конкурсі «Плакат соціальної реклами» на тему «Людина в надзвичайних ситуаціях» команди отримали такі місця: І місце – Новоданилівський ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце – Казанківський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 та Миколаївський ЗЗСО І-ІІ ст., ІІІ місце – Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Переможців та учасників змагань було відзначено грамотами відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради. У завершені заходу учасників фестивалю дружин юних пожежників селищна рада пригощала солодощами. За загальними підсумками І етапу фестивалю дружин юних пожежних переможцем стала команда «Екстрім» Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Бажаємо успіхів у ІІ (зональному) етапі, який відбудеться 21 березня 2019 року у смт Березнегувате.

13:12 14.03.2019

8 березня у Дмитрівському будинку культури відбувся захід Міс –Весна 2019

8 березня у Дмитрівському будинку культури відбувся захід Міс –Весна 2019, присвячений Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Шість конкурсанток змагалися за головне звання – міс Весна. Це місцеві школярки – Вознєва Тетяна, Вознєва Анастасія, Вознєва Дар’я, Давиденко Валерія, Конограєва Вікторія, Комощук Анжела. В перервах між конкурсами місцеві аматори сцени Васькевич Л.Д., Васькевич А.М., Пересунько Л.І., Ширяєва А.М., Федоренко К.Ф. Комощук К.О., Петрова А.А., Курачова А.В. співали веселих пісень, розповідали вірші, танцювали та показували гумористичні сценівки. На початку заходу в.о. старости Л. Баланенко привітала жінок із святом весни, побажала всім міцного здоров‘я, бути завжди гарними і щасливими та вручила присутнім жінкам смачний подарунок – шоколадки. А після концертної програми всією громадою проводжали зиму та святкували Масляну. Водили хороводи, палили опудало, яке символізувало собою зиму, що минула, а після смакували млинцями, варениками та різними солодощами. Тож цього дня до пізнього вечора в будинку культури було людно, гамірно, грала весела музика і ніхто не хотів розходитись по домівках. Це прекрасне свято для жителів села організувала та провела директор будинку культури Васькевич Л.Д.

08:24 13.03.2019

7 березня в приміщенні школи села Михайлівки відбувся святковий концерт

7 березня в приміщенні школи села Михайлівки відбувся святковий концерт присвячений найкращій половині людства - Дню жінки. Концертну програму відкрили ведучі Тетяна Кібенко та Вікторія Дранчковська. В.о. старости Тимофій Сай привітав всіх жінок зі святом, побажав здоров?я, кохання, чистого мирного неба в Україні. Присутні слухали пісні про маму у виконані Наталі Панчук, Антоніни Печарник, Вікторії Сумарюк, Валентини Гаращук, фольклорний колектив «Калина» виконав пісні про село. Танцювальний колектив «Талісман» додав гарного настрою присутнім. Після закінчення концертної програми всі глядачі перейшли в будинок культури де продовжили свято Масляної і всі присутні мали змогу поласувати смачними стравами, приготованими місцевими майстринями.

11:29 12.03.2019

Літературно-поетична година для учнів Михайлівської школи

Для учнів третього класу 11 березня у Михайлівській бібліотеці-філії пройшла літературно-поетична година «Тарас Шевченко – України син», присвячена 205-й річниці від дня народження великого Кобзаря. Бібліотекар О. Маліновська розповіла юним читачам про життєвий і творчий шлях геніального українського поета, художника, борця за волю народу Т. Г. Шевченка. Також провела огляд літератури про шлях великого Кобзаря та зазначила, що ми повинні завжди пам‘ятати його заповіти. Потім учні слухали з великим інтересом легенду «Як Шевченко царя всієї Росії обвів навкруг пальця», яку розповіла завідуюча сільським будинком культури О. Петренко. А далі діти читали вірші Т.Г. Шевченка, які вже встигли полюбити попри незначний читацький стаж.

11:09 12.03.2019

Ситна і весела Масляна

Свято проводів зими в Казанківській громаді відзначили з великим розмахом. 10 березня у міському клубі №1 відбулась святкова концертна програма, де місцевих жителів та гостей громади зустрічали веселими піснями, запальними танцями, гучною музикою. На початку свята до всіх присутніх з словами привітання звернувся Казанківський селищний голова О. Асмолов, який привітав усіх з цим весняним, веселим і магічним святом, святом проводів зими, радісного очікування тепла та весняного пробудження природи. Побажав гарного настрою, здоров‘я, щастя і удачі в усіх добрих починаннях.  А прекрасне веселе свято продовжувалось. Всі присутні отримали небувалий заряд позитиву. Традиційно Масляна – це неймовірно смачне і ситне свято, тому всі охочі мали змогу скуштувати українські страви: традиційні українські вареники з сиром та картоплею, запашні млинці з варенням, медом та всілякі смаколики. Дітвора ласувала поп-корном та солодкою ватою. Весняний дощ не став на заваді свята, адже воно продовжилось у затишному залі селищного клубу. В підготовці і проведенні народних гулянь взяли активну участь працівники селищної ради, учасники художньої самодіяльності та інші небайдужі активні громадяни. Саме завдяки їм стало можливим проведення цього прекрасного весняного свята.

14:44 11.03.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь