A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Казанківська громада
Миколаївська область, Казанківський район

Новини

Відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, яке провів голова комісії С. Дяченко. В роботі комісії взяли участь Казанківський селищний голова О. Асмолов, секретар селищної ради Л. Міненко, заступники селищного голови О. Шевчук та Л. Новицький.  Депутати обговорили тринадцять проектів рішень порядку денного чергової ХІV сесії сьомого скликання. Погодили проекти рішень щодо внесення змін до Плану соціально-економічного розвитку громади на 2018-2020 роки, «Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів з балансу Казанківської селищної ради», «Про прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Казанківського району Миколаївської області до комунальної власності Казанківської селищної ради нерухомого майна», також проекти рішень про затвердження мережі, структури та граничної штатної чисельності комунальних закладів дошкільної освіти, закладів культури та працівників благоустрою Казанківської селищної ради. Розглянули та погодили проекти рішень щодо податків і зборів на території об‘єднаної громади. Щоб вдосконалити порядок призначення та звільнення керівників підприємств, що є у селищній комунальній власності, а також ефективності та прозорості їх діяльності, депутати детально обговорили та погодили проект рішення «Про затвердження Порядку укладання контрактів з керівниками комунальних підприємств, що належать до сфери управління Казанківської селищної ради».  Після детального обговорення члени постійної комісії вирішили рекомендувати раді розглянути на пленарному засіданні запропоновані проекти рішень.

16:52 22.05.2019

Відбулось засідання постійної комісії селищної ради

22 травня відбулось засідання постійної комісії Казанківської селищної ради з питань агропромислового розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища. Засідання провів голова комісії В. Дорошенко. Всього було розглянуто 31питання із них 24 земельних питання. Члени постійної комісії розглянули та погодили проект рішення про затвердження Програми підтримки розвитку первинної медичної допомоги на період до 2021 року, завдання якої зміцнення матеріально- технічної бази закладів охорони здоров‘я на території громади, оснащення їх необхідним медичним обладнанням, комп‘ютерною технікою, автотранспортом, поліпшення умов праці медичних працівників, що допоможе покращити якість життя та збільшити тривалість життя населення нашої об‘єднаної територіальної громади. Основним джерелом фінансування програми - кошти державного, обласного, районного бюджету та кошти місцевих бюджетів. Депутати погодили проект рішення «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Казанківської селищної ради», також вирішили винести на розгляд сесії проекти рішень про зміни щодо встановлення місцевих податків і зборів на території селищної ради на 2019 рік, а саме щодо земель лісогосподарського призначення, та про встановлення місцевих податків і зборів на території селищної ради на 2020 рік –це податок на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного і земельного податку, акцизний та єдиний податок. З метою запобігання порушень земельного законодавства, своєчасного їх виявлення та усунення, визначення порядку здійснення самоврядного контролю за використанням та охороною, земель територіальної громади, депутати погодили проект рішення «Про затвердження Положення про самоврядний контроль за використанням та охороною земель комунальної власності Казанківської селищної ради Казанківського району Миколаївської області». Цікаве і бурхливе обговорення відбулось щодо створення у громаді комунального підприємства з надання послуг з благоустрою. По земельним питанням доповіла начальник відділу земельних ресурсів О. Рибенок. В роботі постійної комісії взяв участь і виступив Казанківський селищний голова О. Асмолов.

16:51 22.05.2019

До відкриття дитсадка в с. Новоданилівка – готові!

Цими днями у Новоданилівському дитячому садочку «Білочка» проходять останні приготування до відкриття дошкільного навчального закладу. Працівники селищної ради Ю. Бондаренко та О. Канін встановили та підключили до мережі енергопостачання нову електричну плиту, ємкість для питної води на 700 літрів, а також замінили 4 старі електровимикачі на нові. Також полагодили 15 метрів електричного кабелю від котельні до приміщення дитсадка, змонтували систему водопостачання до харчоблоку дитячого закладу. Як зазначив селищний голова О. Асмолов, створення належних умов для перебування дітей у дитячих навчальних закладах є одним з пріоритетів у діяльності нашої громади.

14:34 21.05.2019

Відбулась нарада з керівниками закладів освіти територіальної громади

17 травня в залі засідань відділу освіти, молоді та спорту відбулася нарада з керівниками закладів освіти Казанківської селищної ради. У ході наради розглядалися питання організаційного завершення 2018/2019 навчального року, проведення державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання, створення умов для оздоровлення дітей влітку 2019 року, розвитку мережі гуртків, створення умов для здобуття позашкільної освіти дітьми, формування здоров’я збережувальної компетентності у закладах освіти, а також дотримання фінансово-бюджетної дисципліни та освоєння лімітів. За результатами наради надано відповідні доручення.

15:05 20.05.2019

Турбота про пенсіонерів

16 травня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулося чергове засідання слухачів «Університету третього віку» територіального центру соціального обслуговування, на якому було проведено навчання по факультетам «Літературно-художній», «Цікавий світ», «Краєзнавство», «Рукоділля». Розпочались заняття з «Літературно-художнього» факультету на тему «У війни не жіноче лице», який розповів слухачам про подвиги жінок у воєнні роки, про жінок-льотчиць «Нічні відьми», яких так боялися німці. «Цікавий світ» відкрив для слухачів цікаві, гарні та незвичні мости світу від яких захоплювало дух. Краєзнавчий факультет присвятили дню вишиванки, жінки потрапили у найдавніші часи, де зародилось це величне народне українське мистецтво. Вишивка палала кольорами на слайдах, від яких не можна було відвести очей, які зачаровували своєю неповторною красою. Факультет «Рукоділля» відкрив світ цікавих робіт, які виконані власноруч, це вазони для квітів, а також декор та оформлення підручними матеріалами. Цікаву, корисну, пізнавальну програму для пенсіонерів підготували та провели бібліотекарі О.Буднік, Л. Пойда, а також психолог територіального центру соціального обслуговування В. Перевозчикова. Цього дня працівники територіального центру надавали соціальні послуги особам похилого віку та інвалідам, які проживають на території сіл Новолазарівка та Великоолександрівка. Завідувач відділення соціальної допомоги вдома Т. Волинець відвідала підопічних вдома. Фахівець соціального захисту сім`ї, дітей та молоді В. Парнак відвідала родини, які опинились у складних життєвих обставинах. В приміщенні Новолазарівського будинку культури відбулося засідання слухачів «Університету третього віку», а перукарі С. Грек та О. Короленко надали безкоштовні перукарські послуги особам похилого віку.

15:03 20.05.2019

Візит до Словенії завершується

Проект «Енергоефективність у громадах ІІ», який за підтримки програми «U-LEAD з Європою» стартував 13 травня у Словенії, вже добігає кінця. За п‘ять днів представники об‘єднаних територіальних громад України встигли відвідати м. Любляни, Веленє, Целє, Словень-Градець, Мислині, Жалець. Вчора проектна команда побувала на офіційному прийомі у кабінеті міського голови муніципалітету Словень-Градець. Цього дня відбулись дискусії - процес прийняття рішень щодо заходів з підвищення енергоефективності в громадських будівлях, обговорювали перше самостійне будівництво в регіоні: Американська міжнародна школа Загреба, відвідали нові котельні в початковій школі Мислині, а також новий спортивний зал, побудований за стандартом будівлі з нульовим енергетичним балансом. Не менш цікава дискусія відбулась щодо реконструкції інфраструктури громадського освітлення в муніципалітеті Жалець.

11:50 17.05.2019

Ми всі одна сім‘я – єдина ми родина!

Вчора в районному будинку культури було гамірно, весело, лунав дитячих сміх, присутні зібрались на свято Родини, яке було присвячено Дню матері та Міжнародному дню сім‘ї «Ми всі одна сім‘я – єдина ми родина!». Це свято – ще одна сходинка до сімейного зближення, до родинного єднання. Якщо міцніє хоч одна родина – міцнішою стає і наша Україна. Родина – стовбур міцного дерева, це батько й мати, бабусі і дідусі, це міцне коріння, адже сім‘я – це найдорожче для кожної людини. Цього дня з повагою і честю говороили про родини Крохи Віталія Івановича з смт Казанка, Осавчука Миколи Станіславовича з Миколаївки, Плєски Сергія Михайловича з Лагодівки, Шубович Івана Станіславовича з Романівки. Вони разом зі своїми синами стали справжніми патріотами, захисниками держави у надскладний для неї час. Згадували трудові династії підприємців, педагогів, лікарів, енергетиків, хліборобів. Вони є візиткою нашої громади, формують її позитивний образ. Дякували матерям-героїням за їхню працю у вихованні дітей. Варто зазначити, що на території нашого району проживає 44 шановані жінки - матері-героїні. Милі, добрі наші жінки, жінки-трудівниці, жінки-матері, жінки-бабусі цього теплого весняного дня отримували сердечні вітання з Днем матері.  Всім берегиням нашої об‘єднаної громади низький уклін, здоров‘я вам, довгих років життя, здійснення сонячних материнських мрій і надій, вдячності від дітей, люблячих онуків, сміху, радості у ваших домівках, любові та добробуту! Хай Бог дає Вам сили, щасливої долі!

14:48 16.05.2019

Два кольори мої, два кольори..!

Сьогодні у приміщенні Казанківської селищної ради майорить від яскравих, різнобарвних українських вишиванок. І це вже стало гарною традицією у Міжнародний день вишиванок працівники селищної ради одягають урочисте національне вбрання – вишиванку, яка є оберегом та захищає від біди та негараздів. Це є прекрасне весняне свято родовідної пам‘яті, нашої історії, наших символів. Традиційний національний український одяг сьогодні створює усім відвідувачам селищної ради святковий гарний настрій.

14:33 16.05.2019

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь