Новий підхід до навчання у Новоданилівській школі

Ми продовжуємо розповідь про те, як у навчальних закладах нашої об’єднаної громади реалізовується державна програма «Нова українська школа». З 1 вересня НУШ почала змінювати підхід до навчання учнів та вчителів початкових класів, мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись. Як зазначив начальник відділу освіти Олександр Лука, цьогоріч всі першокласники нашої громади мають нові меблі, дидактичні матеріали. Вчителям стало набагато зручніше працювати, є спеціально обладнане робоче місце з персональним ноутбуком, принтером, ламінатором. В усіх школах є доступ до інтернету.

13:30 19.10.2020

Активна молодь Казанки готова долучатись до розвитку нашої громади

Днями наші молоді активісти знову збирались на «Молодіжний квартирник у ЦНАП», який відбувся в рамках конкурсу малих ґрантів проєкту Київський Діалог за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Керівниця проєкту Діана Онищенко узагальнила та презентувала створену «дорожню карту» молодіжного розвитку, провела практичний тренінг формування команди. Активна молодь буде реалізовувати напрацьовані ідеї та проекти, тож обговорили механізми співпраці з місцевою владою.

08:52 19.10.2020

Впорядкували територію біля поштового відділення в с. Троїцько-Сафонове

В.о. старости с. Троїцько-Сафонове Віталій Смоль повідомив, що до нього звернулись жителі села стосовно того, що біля місцевого поштового відділення було б добре для зручностей місцевих мешканців встановити лавочку. Дуже оперативно Казанківською селищною радою це питання було позитивно вирішено. Вже сьогодні відвідувачі поштового відділення мають змогу відпочити чи почекати на зручній, цікаво оформленій лавочці.

14:18 16.10.2020

Встановили дитячий ігровий майданчик на території «Інклюзивно-ресурсного центру»

З березня 2019 року у Казанківській громаді працює комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр», де проводять індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. З того часу постійно зміцнюється матеріально-технічна база закладу. А цього року було придбано дитячий майданчик, два кондиціонери, сухий басейн, дидактичний матеріал. Оголошено тендер на інтерактивне обладнання, тож найближчим часом буде інтерактивна підлога та пісочниця. Днями, робітники «ДоброБуду» на території центру встановили дитячий ігровий майданчик. Також планують яскравими фарбами і цікавими сюжетами розмалювати огорожу, завезти пісок для облаштування площадки майданчика. Ось так громада поступово, крок за кроком, покращуємо життя своїх маленьких мешканців.

09:14 16.10.2020

Розпочато будівельні роботи по облаштуванню тротуарної доріжки по вулиці Миру

Казанківська селищна рада приділяє постійну увагу питанням благоустрою вулиць нашого селища. І ось сьогодні, о 9 годині ранку, робітники з благоустрою КП «ДоброБуд» розпочали поточний ремонт тротуарної доріжки по вулиці Миру від будівлі колишньої санстанції до магазину «Ритуальних послуг». Цей невеличкий відрізок доріжки завдає неабиякої шкоди мешканцям, який був прокладений ще у минулому столітті, наприкінці 70-х років. На сьогоднішній день є всі необхідні будівельні матеріали, на даний час встановлюють опалубки для подальшої заливки бетонною сумішшю.

10:52 15.10.2020

Вшанували пам’ять захисників України

Сьогодні, 14 жовтня, з нагоди державного свята Дня захисника України відбулось покладання квітів до пам‘ятного знаку нашим героям землякам, які загинули під час бойових дій за незалежність нашої держави під час проведення АТО/ООС. Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. У своєму виступі учасник АТО Леонід Верба привітав усіх з святом, подякував захисникам Вітчизни за їх мужність та героїзм, і висловив слова вдячності Казанківській селищній раді за дієву допомогу учасникам бойових дій в зоні АТО/ООС, і, особливо, у спорудженні пам’ятного знаку нашим загиблим воїнам-героям. Потім було покладено квіти до пам’ятного знака.

12:09 14.10.2020

Шановні жителі Казанківської об‘єднаної територіальної громади!

Приміть щирі вітання з Державним святом – Днем захисника України. Наш спокій, мирне небо над головою, затишок вдома щодня оберігають тисячі людей. Це мужні та хоробрі військові, справжні патріоти, наші чоловіки, брати, кохані й жінки, які бережуть Батьківщину. 14 жовтня ми відзначаємо і велике православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею православного воїнства. Ці знаменні дати особливо шануються українцями, бо вони символізують зв‘язок поколінь, давні історичні традиції. Хочеться висловити вдячність, любов та повагу попереднім поколінням, які здобували свободу та незалежність України, а також тим, хто і сьогодні несе нелегку військову службу, захищає спокій українців.

13:31 13.10.2020

Покращуємо матеріально-технічну базу всіх навчальних закладів нашої громади

Як розповіла вчитель початкових класів Великоолександрівського ЗЗСО Людмила Валеріївна Мішура, 2020 - 2021 навчальний рік - рік клопіткий, насичений цікавими подіями, сповнений веселим дитячим гомоном, вдало почав свій хід. Уроки проходять цікаво, корисно і пізнавально, і все це завдяки використання дидактичного матеріалу НУШ.

10:33 13.10.2020

Залучаємо молодь до процесу прийняття рішень

8 та 9 жовтня у місті Миколаєві відбувся захід в рамках проекту «Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ», який реалізується Київським Діалогом. Це п’ятий семінар Київського Діалогу річної навчальної програми «Інструменти громадської участі». Від Казанківської громади участь у семінарі прийняли головний спеціаліст відділу культури та туризму Олена Хандріга, студентка НПУ ім.. М.П. Драгоманова Діана Онищенко та студент НТУУ КПІ ім. І. Сікорського Єгор Лебідь.

15:06 12.10.2020

Залучаємо молодь до процесу прийняття рішень