Програма комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади

Розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України 14 жовтня 2022 р. № 1159 «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них», на території нашої громади розпочато роботу над розробкою Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області (далі – Програма). Ця робота спрямована на подолання наслідків повномасштабної російської збройної агресії проти України та є основою для планування просторового розвитку нашої громади. За допомогою Програми ми зможемо спрогнозувати свій розвиток, збалансувавши побажання різних груп населення громади, наявних на нашій території ресурсів та обмежень (у тому числі – безпекового характеру).

Якісно пропрацьована Програма – це документ, щодо дозволить запланувати головні вектори розвитку й відновлення нашої громади, покращить інвестиційний клімат, підвищить шанси на отримання міжнародної та державної допомоги.

Кожен з Вас може долучитися до цього процесу та вплинути на подальший розвиток громади та створення таких просторів в населених пунктів, які будуть максимально комфортними для Вашого життя.

З рішенням виконавчого комітету Казанківської селищної ради «Про розробку Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області» від 21 вересня 2023 року №157 Ви можете ознайомитись тут. (https://kazanka-gromada.gov.ua/rishennya-vikonkomu-2023-roku-14-49-56-11-01-2023/)

Важливо, перед заповненням опитувальника необхідно ознайомитися із постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розроблення, проведення громадського обговорення, погодження програм комплексного відновлення області, території територіальної громади (її частини) та внесення змін до них» від 14 жовтня 2022 р. № 1159, також за посиланням тут.

Нам дуже важливо почути думки кожного мешканця та мешканки, а також внутрішньо переміщених осіб щодо відновлення територіальної громади.

Пропозицію ви можете надати шляхом заповнення встановленої форми опитувальника натиснувши тут та надіславши його поштою на адресу: 56002, Миколаївська область, Баштанський район район, смт Казанка, вул. Миру, 208 або на електронну адресу: Фото без опису

Усі зібрані матеріали будуть зареєстровані, опрацьовані, систематизовані й прийняті до розгляду при розробці проєкту Програми комплексного відновлення громади.

Опитування буде тривати включно до 31 грудня 2023 року.

Рішення виконавчого комітету "Про розробку Програми комплексного відновлення території Казанківської селищної територіальної громади Баштанського району Миколаївської області"