Стратегія розвитку Казанківської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки

Розпочато розроблення Стратегії розвитку Казанківської громади на 2021-2027 роки

10 серпня відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Казанківської селищної територіальної громади на 2021 – 2027 роки (Протокол 1 засідання робочої групи). Таке довгострокове планування визначить звідки взяти ресурси для досягнення цілей і як їх розподілити. Основна перевага громади, яка має стратегію розвитку – вона знає чого хоче досягнути, які потрібні ресурси, що для цього треба зробити, коли і якими силами.

До складу робочої групи входить 37 чоловік, а це представники органів місцевого самоврядування, в.о. старостів сіл, керівники установ, підприємств і організацій.

На засіданні було обговорено план заходів та строки написання Стратегії, яка від цього користь, суть планування та функції робочої групи, затвердили дві анкети для підприємців та мешканців громади. Таке опитування дасть змогу визначити основні проблеми, які існують в громаді та перспективи розвитку на майбутнє.

Також заслухали звіт Стратегічного плану розвитку Казанківської ОТГ за 2018-2020 роки.

До 25 серпня усі бажаючі зможуть заповнити Анкети та надсилати на електронну адресу kzn.strategy@ukr.net.

завантажити Опитувальний лист для мешканців Казанківської громади

завантажити Анкета для підприємців Казанківської громади