Оголошення

Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Казанківської селищної  ради

Перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве смоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі

Казанківська селищна рада оголошує  конкурс на

заміщення вакантної  посади:

-  головного спеціаліста сектору з питань соціального захисту населення виконавчого комітету Казанківської селищної ради.

До участі в конкурсі допускаються громадяни України, які мають:  вищу освіту не нижче ступеня магістра, спеціаліста, стаж роботи в соціальній сфері на державній службі на посаді головного спеціаліста не менше 5 років або загальний стаж державної служби не менше 5 років.

Повинен знати: Конституцію України, закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції» та інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; правила ділового етикету.

Професійні знання: законів України «Про статус ветеранів війни, гарантій їх соціального захисту», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», наказів Міністерства соціальної політики України, призначення державних допомог, державну політику у відповідній сфері діяльності та інших нормативно-правові акти, які регулюють призначення різних видів державних соціальних допомог , вміння працювати в програмному комплексі «Соціальна громада»,вільне володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація за тел. 9-15-32 за адресою:смт Казанка вул. Миру,228.

Перелік документіа, які подають до конкурсної комісії

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та  проходження служби в органах місцевого самоврядування;

-заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві  фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особи;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку  про допуск до державної таємниці (у разі  його наявності);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави  або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного  агентства з питань запобігання корупції .

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- досягли встановленого законодавством граничного віку перебування на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування;

-  визнані в установленому порядку недієздатними;

-  мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади;

- у разі прийняття на службу будуть безпосередньо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

-  в інших випадках, установлених законами.