Оголошення

Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Казанківської селищної  ради

Перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве смоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі

____________________________________________________________________________

Оголошення про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

З метою дотримання вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішення Казанківської селищної ради від 31.08.2021 №372/12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»  та у зв’язку з втратою чинності рішень Казанківської селищної ради

09:37:24 03.09.2021

Увага! Конкурс!

У зв’язку з наявністю вакантної посади відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1.

09:39:35 29.07.2021

Увага! Конкурси!

У зв’язку із закінченням строку трудового договору з керівниками закладів освіти відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурси на посади директорів Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1, Миколаївського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів, Новолазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

08:45:28 29.04.2021

(Архів) Оголошення про перенесення конкурсного добору на посади: директора Новолазарівського сільського Будинку культури, завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом

Протокол №1 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного добору на посади  завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом Відео засідання конкурсної комісії Протокол №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного добору на посади  завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом Відео засідання конкурсної комісії 1 частина Відео засідання конкурсної комісії 2 частина У зв’язку  із загостренням ситуації пов’язаної з поширенням  інфекції COVID-19 та тимчасовою відсутністю з поважних причин  членів конкурсної комісії,  перенесено дату та час початку проведення конкурсного добору на посади: директора Новолазарівського сільського Будинку культури,  завідуючого Новоданилівським сільським клубом, який був оголошений  20 лютого 2021 року та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом, який оголошений 04 березня 2021 року.

09:09:33 05.04.2021