Оголошення

Про затвердження Порядку проведення конкурсу та Порядку проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Казанківської селищної  ради

Перелік питань на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України «Про місцеве смоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції»

Зразок заяви кандидата про участь у конкурсі

____________________________________________________________________________

Оголошення про скасування проведення конкурсу на посаду директора Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1

З метою дотримання вимог Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», на підставі рішення Казанківської селищної ради від 31.08.2021 №372/12 «Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу освіти, який перебуває у комунальній власності Казанківської селищної ради Миколаївської області»  та у зв’язку з втратою чинності рішень Казанківської селищної ради

09:37:24 03.09.2021

Увага! Конкурс!

У зв’язку з наявністю вакантної посади відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурс на посаду директора Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1.

09:39:35 29.07.2021

Увага! Конкурси!

У зв’язку із закінченням строку трудового договору з керівниками закладів освіти відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради Миколаївської області оголошує конкурси на посади директорів Казанківського закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів №1, Миколаївського закладу загальної середньої освіти  І-ІІ ступенів, Новолазарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

08:45:28 29.04.2021

(Архів) Оголошення про перенесення конкурсного добору на посади: директора Новолазарівського сільського Будинку культури, завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом

Протокол №1 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного добору на посади  завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом Відео засідання конкурсної комісії Протокол №2 засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсного добору на посади  завідуючого Новоданилівським сільським клубом та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом Відео засідання конкурсної комісії 1 частина Відео засідання конкурсної комісії 2 частина У зв’язку  із загостренням ситуації пов’язаної з поширенням  інфекції COVID-19 та тимчасовою відсутністю з поважних причин  членів конкурсної комісії,  перенесено дату та час початку проведення конкурсного добору на посади: директора Новолазарівського сільського Будинку культури,  завідуючого Новоданилівським сільським клубом, який був оголошений  20 лютого 2021 року та завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом, який оголошений 04 березня 2021 року.

09:09:33 05.04.2021

(Архів) Оголошення про проведення конкурсного добору на посаду завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної  ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідуючого Дмитро-Білівським сільським клубом (місце знаходження закладу: с. Дмитро-Білівка, Казанківський район, Миколаївська область, вул. Миру, 22).

08:14:16 04.03.2021

08:13:13 04.03.2021

(Архів) Казанківська селищна рада оголошує  конкурс на заміщення  вакантної  посади:

10:09:14 24.02.2021

(Архів) Про проведення конкурсного добору на посаду директора Новолазарівського сільського Будинку культури та завідуючого Новоданилівським сільським клубом

Відділ культури та туризму виконавчого комітету Казанківської селищної  ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

12:07:49 20.02.2021

(Архів) Казанківська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: головного спеціаліста відділу земельних ресурсів Казанківської селищної ради - 2 штатні одиниці

Перелік питань з урахуванням специфіки роботи на посаду головного спеціаліста відділу земельних ресурсів

10:21:44 08.02.2021