Хвилинка повернення до себе

Ділимося дієвою вправою, щоб відновити зв’язок зі своїм тілом. А ще — навчитися помічати усі відчуття та приймати їх.

10:32 23.04.2024

Навіки в строю!

У захисті незалежності та територіальної цілісності загинув наш земляк Юрій Миколайович Слюсар, 19 липня 1976 року народження, уродженець с.Дмитро-Білівка. Старший сержант Слюсар Ю.М. загинув 10 квітня 2024 року поблизу н.п.Вугледар Волноваського району Донецької області.

08:22 23.04.2024

СВІЧКА ПАМ'ЯТІ: ШАНА ЗАГИБЛИМ ГЕРОЯМ – СМІРНОВ СЕРГІЙ ВАЛЕРІЙОВИЧ

(спільний проєкт історико-краєзнавчого музею Казанківської селищної ради та БО БФ «Джерело рідного краю») Два роки тому, в війні, що сколихнула Україну, ми втратили Смірнова Сергія Валерійовича, який народився 10 червня 1990 року в мальовничому селі Дмитро-Білівка Казанківського району. Тут пройшло його дитинство, тут він зростав, навчався в школі до дев'ятого класу. Згодом Сергій продовжив свою освіту в Казанківському аграрному ліцеї за спеціальністю - фермер.В Автономній республіці Крим проходив строкову військову службу в2008-2009 роках (артилерійські війська).

08:20 23.04.2024

Спецполк «Рейнджер» шукає побратимів та посестер, які закарбують своє ім’я в історію незалежної України

Шостий окремий штурмовий полк «Рейджер» – це новостворений підрозділ. Зараз вони шукають відважних та вмотивованих воїнів, які готові боронити країну зі зброєю в руках.

16:48 22.04.2024

Хвороба брудних рук.

Ротавірус – це вірусний збудник, який викликає гострий гастроентерит (розлад шлунково-кишкового тракту). Ротавірусні інфекції є найпоширенішою причиною діареї у дітей.

09:15 22.04.2024