Налагодження співпраці благодійного фонду «Любисток» з громадою

Дата: 08.10.2020 15:39

Сьогодні Казанківський селищний голова Олексій Асмолов разом із завідувачем сектору з питань соціального захисту населення Маріанною Трофімовою зустрілися з директором Миколаївського місцевого благодійного фонду «Любисток» Маргаритою Пархоменко. Цей фонд здійснює заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми в Миколаївській області. На першій зустрічі обговорили питання співпраці з громадою та намітили плани на майбутнє. Так, 15 жовтня, об 11.30 на базі Казанківської селищної ради буде проведено першу акцію «Протидія торгівлі людьми», на яку будуть запрошені учнівська молодь та представники громадськості.