Залучаємо молодь до процесу прийняття рішень

Дата: 12.10.2020 15:06

8 та 9 жовтня у місті Миколаєві відбувся захід в рамках проекту «Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ», який реалізується Київським Діалогом. Це п’ятий семінар Київського Діалогу річної навчальної програми «Інструменти громадської участі». Від Казанківської громади участь у семінарі прийняли головний спеціаліст відділу культури та туризму Олена Хандріга, студентка НПУ ім.. М.П. Драгоманова Діана Онищенко та студент НТУУ КПІ ім. І. Сікорського Єгор Лебідь.

Регіональний координатор Київського Діалогу у Миколаєві Дарья Фрич-Алчіна на початку заходу привітала усіх учасників. Спікер Олена Заворотченко, координатор програм Агенства економічного розвитку м. Вознесенськ, детально розповіла про методи та перелік для залучення громадян до партиципації. Потім учасників ознайомили з поняттям «Бюджет участі, як один із інструментів залучення громадян до процесу прийняття рішень». В ході семінару були практичні вправи на закріплення матеріалу.