Встановили дитячий ігровий майданчик на території «Інклюзивно-ресурсного центру»

Дата: 16.10.2020 09:14

З березня 2019 року у Казанківській громаді працює комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр», де проводять індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. З того часу постійно зміцнюється матеріально-технічна база закладу. А цього року було придбано дитячий майданчик, два кондиціонери, сухий басейн, дидактичний матеріал. Оголошено тендер на інтерактивне обладнання, тож найближчим часом буде інтерактивна підлога та пісочниця. Днями, робітники «ДоброБуду» на території центру встановили дитячий ігровий майданчик. Також планують яскравими фарбами і цікавими сюжетами розмалювати огорожу, завезти пісок для облаштування площадки майданчика. Ось так громада поступово, крок за кроком, покращуємо життя своїх маленьких мешканців.