Активна молодь Казанки готова долучатись до розвитку нашої громади

Дата: 19.10.2020 08:52

Днями наші молоді активісти знову збирались на «Молодіжний квартирник у ЦНАП», який відбувся в рамках конкурсу малих ґрантів проєкту Київський Діалог за підтримки Міністерства Закордонних Справ Німеччини. Керівниця проєкту Діана Онищенко узагальнила та презентувала створену «дорожню карту» молодіжного розвитку, провела практичний тренінг формування команди. Активна молодь буде реалізовувати напрацьовані ідеї та проекти, тож обговорили механізми співпраці з місцевою владою.

На підтвердження серйозності намірів молодіжного «двіжу», учасники розробили та відправили заявку на отримання гранту технічної підтримки з розвитку дітей. Бурхливі обговорення ідей мимоволі перейшли в обговорення ідей власного бізнесу, як виявилось, учасники проєкту мріють жити в нашій Казанці серед своїх рідних та близьких, розвивати громаду і пишатись своєю Батьківщиною. Захід завершився музичними виступами учасників. Всі розходились натхненними новими планами, із вдячністю Київському Діалогові за нові перспективи.

Захід відбувся із дотриманням всіх карантинних вимог.