19 серпня ми відзначаємо День пасічника України.

Ця робота кропітка і важка, але завдяки їй ми їмо такий смачний мед. Бджільництво вимагає від людини максимальної віддачі. Тому сьогодні вітаємо всіх, хто причетний до цієї справи.

13:13 19.08.2022

Відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету Казанківської селищної ради, яке провів селищний голова Олексій Асмолов. На засіданні виконкому було розглянуто ряд важливих питання, що стосуються життєдіяльності громади в умовах воєнного стану.

16:10 18.08.2022

Готуємось до нового опалювального періоду

Як повідомив начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Юрій Кондратюк відбулась в режимі онлайн робоча нарада щодо підготовки до опалювального сезону 2022- 2023рр., яку провело керівництво Баштанської районної військової адміністрації. Тож цього дня обговорили проблемні питання та розглянули шляхи їх вирішення щодо підготовки медичних, освітніх та інших соціальних закладів громади до опалювального періоду. Юрій Кондратюк доповідав про виконання заходів по опаленню по кожному комунальному закладу окремо, говорили про підготовку об’єктів водопостачання в зимовий період, про забезпечення закладів альтернативними видами живлення, а також забезпечення твердим паливом тих об’єктів, які їх використовують.

09:38 18.08.2022

Правова допомога жителям с. Миколаївка

На цьому тижні, в рамках програми «Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство» та з метою інформування сільських жителів про зміни в земельному законодавстві та надання правової допомоги, відбувся виїзний прийом громадян до села Миколаївка за участю завідувача сектору «Казанківське бюро правової допомоги» Миколаївський місцевий центр з надання БВПД Інни Ликової. Про це повідомила староста округу Світлана Беспалько

09:36 18.08.2022

Роз’яснення Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Чи можна вважати зниклою безвісти людину, яка тривалий час не виходить на зв’язок? Чи можна в такому разі оформити пенсію по втраті годувальника людині з інвалідністю, яка перебуває на утриманні зниклої людини? Протягом якого часу виплачуватиметься пенсія по втраті годувальника? Відповіді на ці запитання ви знайдете в інфографіці:

11:42 17.08.2022

Кредиторську заборгованість щодо ПП «Голос Казанківщини» прийматимуть до 20 серпня 2022 року

У мешканців Казанківської громади останнім часом виникають питання щодо ліквідації редакції газети «Голос Казанківщини» і повернення коштів за передплату цього видання. У зв’язку з цим інформуємо, що до 20 серпня 2022 року ліквідатор ПП «Голос Казанківщини» Сергій Біленко приймає кредиторську заборгованість. Після цієї дати ліквідкомісією буде прийнято рішення щодо подальших кроків з відшкодування коштів передплатникам.

11:41 17.08.2022

Жителі нашої Казанківської громади продовжують передплачувати новобузьку газету «Вперед»

На превеликий жаль, але так сталося, що на 87-у році перестала існувати наша місцева газета «Голос Казанківщини». Приватне підприємство, яке в результаті роздержавлення комунальних засобів масової інформації, займалось виданням цієї газети, незважаючи на всебічну, в тому числі і активну фінансову підтримку селищної ради, не змогло забезпечити сталий випуск свого друкованого видання.

11:40 17.08.2022

Робимо все можливе, щоб допомогти кожній людині

Як зазначив селищний голова Олексій Асмолов, в нашій громаді роблять все можливе для того, щоб дієво і конкретно допомогти кожній людині, яка потребує уваги і підтримки від органів місцевого самоврядування.

10:08 16.08.2022