Чи може сімейний лікар надати підтримку з ментального здоров'я?

Дата: 17.10.2023 13:22

Іноді ви пишете, що хотіли б обговорити свій стан зі спеціалістом, та від слів «психолог», «психіатр» чи «психотерапевт» у вас мурахи по шкірі. Глухий кут

По-перше, не варто цього соромитися. Це говорить лише про відсутність досвіду, через що проходить кожен. По-друге, це точно не причина ігнорувати тривожні сигнали організму. Є простіший вихід: зверніться до сімейного лікаря. Так, того самого, який виписує вам ліки від застуди чи довідку в басейн.

Чим саме може допомогти «сімейний» та де шукати лікаря, якщо ваш не має відповідної кваліфікації, розповіла голова Національної служби здоров'я України (НСЗУ) Наталя Гусак.

Публікація підготовлена у межах впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров‘я «Ти як?» за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#тияк