Відбулась нарада керівників закладів освіти

Дата: 18.10.2023 15:42

Сьогодні, 18 жовтня, начальник відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Олександр Лука провів нараду з керівниками закладів освіти Казанківської селищної ради.

Зокрема, було детально обговорено питання організації освітнього процесу, заходів з пожежної безпеки в закладах освіти та акцентовано увагу на дотриманні безпекової ситуації під час повітряної тривоги.

Олександр Лука проінформував про підготовку закладів освіти до опалювального періоду 2023/2024 років та можливі складнощі осінньо-зимового періоду, було обговорено способи взаємодії задля розв'язання проблемних питань.

Головний спеціаліст Ірина Вергелес звернула увагу присутніх на основних аспектах виконання статті 30 Закону «Про освіту» щодо інформаційної відкритості закладів освіти. Крім того, наголосила на необхідності постійної актуалізації індивідуальних облікових карток учнів у ПАК «АІКОМ».

Інспектор із загальної середньої та позашкільної освіти Наталія Дяченко доповіла про атестацію педагогічних працівників у 2023/2024 році.

Окрім цього під час наради обговорювалися питання харчування в освітніх закладах, підвезення учнів і вчителів, документообігу. За результатами наради надано відповідні доручення.