БАШТАНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СЕКТОР № 3 філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях

Проведення робочої зустрічі з представниками установи виконання покарання

Нещодавно відбулася робоча зустріч начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області підполковника внутрішньої служби Челнакової Ірини Олександрівни з старшим інспектором з питань підготовки до звільнення відділу соціально-виховної та психологічної роботи Державної установи «Казанківська виправна колонія № 93»(@Державна установа Казанківська виправна колонія № 93, лейтенантом внутрішньої служби Зайцевою Анастасією Юріївною (@Анастасія Зайцева,

08:42:51 27.05.2019

Співпраця з центром надання безплатної правової допомоги

На початку травня  2019 року начальником  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано відвідування суб’єктом пробації відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

08:48:17 17.05.2019

Екскурсія суб’єктів пробації до музею

24 квітня 2019 року начальником  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Челнаковою Іриною Олександрівною (Ірина Челнакова) було організовано для суб’єктів пробації відвідування Казанківського районного  народного історичного музею (http://www.reglibrary.mk.ua/kazankalibrary.co.cc/www/).

08:10:12 25.04.2019

Доторкнемося до Шевченківського слова

Працівники Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області долучилися до заходів, присвячених Дню народження Т.Г. Шевченка.

08:12:04 07.03.2019

Проведення спільної наради з керівництвом прокуратури та бюро правової допомоги

Проведено  спільну нараду за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, начальника Казанківського відділу Баштанської місцевої прокуратури Миколаївської  області та  начальника відділу «Казанківське бюро правової допомоги» Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

15:19:57 26.02.2019

Пенітенціарна пробація

Відповідно до Закону України «Про пробацію» є три види пробації: досудова, наглядова та пенітенціарна. Саме пенітенціарна пробація виконує таке завдання як здійснення заходів з підготовки осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, до звільнення.

14:34:31 14.02.2019

Проведення робочої зустрічі з керівництвом національної поліції та державної виконавчої служби

Проведено  робочі зустрічі за участі начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області, заступника начальника Казанківського відділення поліції Новобузького відділу поліції  Головного управління Національної поліції в Миколаївській  області та  начальника Казанківського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління  юстиції у Миколаївській  області.

16:50:30 13.02.2019

Перша зустріч суб’єктів пробації з представником РЦСССДМ

28  січня  2019  року за ініціативи начальника Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області Челнакової Ірини Олександрівни відбулася  робоча зустріч з членами спостережної комісії при Казанківській  районній  державній адміністрації.

15:41:27 30.01.2019