Казанківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» повідомляє:

Дата: 27.03.2020 09:19

У зв’язку з пандемією коронавірусу Казанківський районний сектор з питань пробації переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

До кінця карантинного періоду:

- скасовуються групові заходи;

- відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації апробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

Отримати інформацію довідкового характеру можна отримати за телефоном (044) 363-01-31 «гаряча телефонна лінія» Центру пробації.

У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Казанківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за телефоном 0993137623.

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!