Взаємодія з міграційною службою

Дата: 21.02.2020 11:06

Провідним інспектором  Казанківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській  області  Грибовим Юрієм Володимировичем організовано відвідування суб’єктом пробації  Казанківської районного відділу управління Державної міграційної служби в Миколаївській області (Міграційна служба).

Засуджений звернувся до провідного інспектора щодо надання йому допомоги в поновленні втраченого паспорта, так як він  не зміг вирішити дане питання самостійно.

Завідувач міграційної служби Сергій Назаров розповів про порядок оформлення паспорта та довів до відома суб’єкту пробації перелік документів, необхідних для поновлення паспорта громадянина України.

Отримання засудженим паспорту є черговим шляхом до побудови  свого подальшого життя. Проведення спільної роботи за участю представників Міграційної служби є ефективним засобом для виправлення  та ресоціалізації засуджених,  які не мають постійного місця роботи у зв’язку з відсутністю паспорта громадянина України.

Ірина Челнакова

Начальник Казанківський районнипй сектор

філії Державної установи «Центр  пробації»

в Миколаївській  області