У Дмитрівці проводять екомарафон

В.о. старости с. Дмитрівка Лідія Баланеко повідомила, що в селі проводяться важливі заходи з наведення належного санітарного стану. Працівники з благоустрою Віктор і Катерина Лемешенки наводять порядок в населеному пункті, а саме вже прибрали чотири кладовища, на даний час викошують траву по вулицях і провулках. Також облаштували територію навколо адмінбудівлі, дитсадка, фельдшерського пункту. Техпрацівниця Лариса Пересунько проводить побілку дерев біля сільського Будинку культури та пам’ятника Воїну Визволителю.

15:17 07.05.2020

Порушницю – попередили!..

До селищної ради звернулась громадянка із заявою про те, що сусіди порушують санітарні норми та правила благоустрою - складають відходи тваринного походження, а простіше гній, в місцях загального користування - на провулку. Тож 6 травня члени адмінкомісії побували на цій вулиці, перевірили викладені у зверненні факти, які підтвердились. Члени адміністративної комісії провели виховну бесіду та суворо попередили порушницю про недопущення таких протиправних дій.

08:23 07.05.2020

Село – наш дім, а ми господарі в ньому

Працівники місцевої бюджетної сфери с. Михайлівка навели належний санітарний стан біля адмінприміщення, сільського клубу, в парку. Покосили траву, позамітали, почистили бардюри, вивезли сміття. Також навели порядок біля пам’ятника односельчанам, що загинули на фронтах Другої Світової війни. Пам’ятник збудовано у 1968 році на місці братської могили 18 радянських воїнів 3-ї та 135-ї танкової бригади 37 армії 23 танкового корпусу. Це святе місце ось вже 52 роки доглядають працівники бюджетних установ, учнівська молодь, місцеві жителі.

13:23 06.05.2020

З турботою про ветеранів

Селищна рада завжди дбає і допомагає ветеранам війни, учасникам бойових дій, іншим пільговим категоріям населення. З нагоди відзначення 75-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941 1945 років, розпорядженням Казанківського селищного голови Олексія Асмолова виділено кошти із селищного бюджету у сумі 7500 гривень для виплати одноразової матеріальної допомоги ветерану війни, учаснику бойових дій Бойко Івану Панасовичу, який проживає в селі Нововолодимирівка.

13:22 06.05.2020

Розпочато ремонт пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам

Працівники з благоустрою комунального підприємств «ДоброБуд» на даний час проводять поточний ремонт пам’ятника на честь загиблим воїнам-односельцям в роки Другої Світової війни, який знаходиться на території 4 - 5 сотень, та був встановлений в далекі 70-ті роки. Робітники наводять належний санітарний стан біля пам’ятника, в парку косять траву, прибирають сміття.

11:34 06.05.2020

Ціна газу для населення

На виконання п.5 постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2020 року №373 "Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій формі" ТОВ "МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ" повідомляє, що з 01.04.2020 року ціна на газ для населення Миколаївської області становить 3,7123020 грн. за 1 м3 з урахуванням ПДВ.

10:17 05.05.2020

Весняна злива у Михайлівці

Вчора, 4 травня, несподівана сильна злива, а подекуди з градом, не на жарт налякала мешканців села Михайлівка. Ще о 10 годині ранку нічого не віщувало негоди. Та десь приблизно об 11.30 проливний дощ, який тривав майже 40 хвилин, лив немов з відра. У наслідок інтенсивних опадів було підтоплено декілька дворів по вулиці Маліновського, які знаходяться у низині. Вода потрапила навіть у домівки, чим завдала прикрої шкоди місцевим мешканцям. У деяких інших оселях протікав дах, що навіть призводило до короткого замикання електрики. Дощ лив так рясно, що вода не встигала впитуватись у грунт, тож потоки дощових вод змивали все з поверхні людських городів та інших земельних ділянок, де зовсім недавно зійшли посіви соняшнику. В низинах утворились великі калюжі, що нагадували собою щось на зразок озер. Вода після сильного дощу ще декілька годин стікала по вулицях та дорогах.

09:43 05.05.2020