Дата: від до Скинути

Шановні жителі громади, просимо вас переглянути відеорозповідь однієї з найтрагічніших подій в історії, що відбулися на нашій Казанківській землі у вересні 1941 року.

Цього не можна забувати. Трагедія єврейського народу в роки Другої світової війни ? це скорботний урок для всього людства, застереження про небезпеку расизму, ненависті й нетерпимості…

10:17 27.01.2021

Шановні земляки!

Сьогодні, 27 січня, скорботна дата – Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця трагічна подія привела до знищення однієї третини євреїв і незліченної кількості представників інших національностей. Голокост завжди слугуватиме всім людям пересторогою про небезпеку, яку приховує у собі ненависть, расизм та упередження. Цього дня ми схиляємо голови перед тими, чиї житті забрали страшні події тих часів та згадуємо українців, які всіма способами намагалися їм допомогти, і нерідко платили за це своїм життям. Ця жахлива трагедія є свідченням того, що в колективній пам’яті народу подібні скорботні події не мають жодних часових проміжків і будь-яких термінів. Приєднуємося до загальної печалі й співчуваємо болю та втраті, ім’я якої Голокост.

10:16 27.01.2021

Відбулась 4 сесія Казанківської селищної ради

Сьогодні, 26 січня, селищний голова Олексій Асмолов відкрив ІV сесію Казанківської селищної ради. Варто зазначити, що цього разу засідання проходило вже у новому приміщенні, яке районною радою було передано в громаду в рамках децентралізації. В ході пленарного засідання депутати селищної ради розглянули 49 питань, з яких 24 земельних.

15:35 26.01.2021

Відбулась обласна селекторна нарада

25 січня відбулась обласна селекторна нарада з питань організації діяльності органів місцевого самоврядування щодо забезпечення здійснення державної політики у сфері соціального захисту населення в умовах децентралізації, яку провів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі. Від нашої громади у цій важливій селекторній нараді взяли участь селищний голова Олексій Асмолов та начальник відділу соціального захисту населення Маріанна Трофімова. Мова йшла про організацію надання державної підтримки населенню на оплату житлово-комунальних послуг та реформування системи соціального захисту в умовах децентралізації.

14:51 26.01.2021

Пункти здоров’я на селі - це справа важлива і необхідна для людей

У грудні 2019 року в селі Миколаївка, після тривалого ремонту, розпочав своє функціонування пункт здоров‘я. Жителі села тепер обслуговуються у сучасних комфортних умовах, тепло, затишно, нові меблі, технічний інвентар, є всі комунальні зручності. Тож працювати в таких умовах одне задоволення, створено всі умови для повноцінної роботи.

11:42 25.01.2021

Вітаємо переможця І етапу обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року»

Приємно повідомити, що учень 11 класу Казанківського ЗЗСО №1 Максим Ільницький посів 1 місце у І етапі обласного конкурсу на кращого лідера учнівського самоврядування. У минулому році його було обрано президентом шкільного парламенту.

11:41 25.01.2021

У громаді відбулись заходи з нагоди Дня Соборності України

Сьогодні, 22 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України, відбулося покладання живих квітів до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО Казанківщини. Цього дня у 1919 році на Софійській площі в Києві було проголошено Акт злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Особливо зараз, у складні для країни роки, соборність держави, - це не лише її територіальна цілісність, а й відчуття великої родини, запорука подальшого розвитку незалежної України.

11:07 22.01.2021

Онлайн-брифінг "Тарифи на житлово-комунальні послуги, зміна постачальників газу"

Онлайн-брифінг за участю заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Ігоря Кузьміна та начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Євгена Гладкова на тему: «Тарифи на житлово-комунальні послуги, зміна постачальників газу»

16:54 21.01.2021