Дата: від до Скинути

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт "Національно-патріотичне становлення молоді"

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України.

15:18 13.10.2023

Казанківська багатопрофільна лікарня отримала обладнання для акушерського-гінекологічного відділення

13 жовтня 2023 року заступник селищного голови Олена Шевчук передала головному лікареві Казанківської багатопрофільної лікарні Михайлу Безкоровайному нове сучасне обладнання для акушерського-гінекологічного відділення.

15:11 13.10.2023

Ветерани й ветеранки, важливий ваш голос в опитуванні

Чи відчуваєте ви повагу від суспільства? З якими труднощами зіштовхуєтесь після повернення з війни? Чи виконує держава зобов’язання перед вами?  Розкажіть анонімно про це тут: https://bit.ly/3rL0CjV Український ветеранський фонд Мінветеранів проводить опитування, щоб дізнатись потреби, проблеми та сприйняття у суспільстві ветеранів російсько-української війни та підбити підсумки й обрати напрямки роботи для добробуту ветеранів.

10:57 13.10.2023

Інформація для населення!Про формування списку присяжних Казанківського районного суду Миколаївської області

Повідомляємо, що у зв'язку з закінченням повноважень осіб, які виконують обов'язки присяжних Казанківського районного суду Миколаївської області, відповідно до подання територіального управління Державної судової адміністрації України в Миколаївській області відбувається формування нового списку присяжних відповідного суду.

09:41 13.10.2023

Молодь запрошують створити суспільно корисний проєкт

У 10 областях України Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ відкрив набори на програму для молоді UPSHIFT. Учасники програми зможуть знайти рішення проблем, які їх турбують, у місті, громаді або школі та створити власний суспільно корисний проєкт.

09:04 13.10.2023

«У що я вірю?», «Чого я хочу?», «Яка я людина?»

Коли чергова криза вибиває ґрунт з-під ніг, можна відчути, що ви більше не знаєте, ким ви є. Зібрати себе заново — справжній виклик, і почати цю роботу можна з визначення своїх цінностей. З часом і досвідом цінності можуть змінюватися, це нормально.

08:49 13.10.2023

Проведено вибіркові перевірки фактичного місця розміщення внутрішньо переміщених осіб

В рамках виконання вимог постанови КМУ від 19 березня 2022 року № 333, 11.10.2023 року  робоча група комісії з організації та здійснення заходів щодо надання компенсації витрат власникам житлових приміщень приватного житлового фонду, що пов’язані з безоплатним тимчасовим розміщенням внутрішньо переміщених осіб, здійснила  вибіркові перевірки за місцем проживання окремих громадян даної категорії. Мета вибіркових перевірок – з’ясувати чи дійсно ВПО проживають за вказаними адресами. Компенсація виплачується власникам житла за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України.

10:57 12.10.2023

Відбувся турнір з волейболу

10 жовтня 2023 року проведений турнір з волейболу з нагоди Дня захисників та захисниць України, Дня Українського козацтва, в рамках Всеукраїнського проєкту «Пліч - о - пліч» за підтримки Президента України.

10:54 12.10.2023

Казанківська громада приєдналася до Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

У понеділок, 9 жовтня, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов відвідав захід, який відбувся  у Києві, в рамках якого оголосили 18 відібраних громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» від Миколаївської та Харківської областей.

16:30 11.10.2023