Як подолати панічну атаку?

Недарма панічна атака зветься саме атакою. Ось людина спілкується, посміхається, а вже наступної миті її охоплює несамовитий страх: світ навколо ніби тікає з-під ніг, у грудях шалено гупає серце — здається, вона от-от помре. Зазвичай панічні атаки виникають без реальної небезпеки — як наслідок тривалого стресу й втоми. Потужний вияв тривоги захоплює всі наші відчуття та на певний проміжок часу стирає зв’язок із реальністю — звідси почуття приреченості, втрата самоконтролю. Найкраща протидія панічній атаці — «заземлення», повернення до реальності та усвідомлення цілковитої безпеки. Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?», створена за ініціативою першої леді Олена Зеленська, ділиться технікою від МОЗ, що допоможе опанувати гостру раптову тривогу — свою чи людини поряд. Зберігайте та поширюйте.

09:45 03.11.2023

ГЕПАТИТ А: ЯК ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА СВОЇХ БЛИЗЬКИХ

У місті Вінниця та в 5 районах області триває спалах вірусного гепатиту А. Як повідомив у понеділок, 30 жовтня, заступник міністра охорони здоров’я України, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін, нині проводиться епідемічне розслідування джерела інфікування.

09:32 03.11.2023

Доступні джерела інформації про вакцинацію

Національний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. І передусім батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо.

15:26 02.11.2023

Віталій Кім взяв участь у зустрічі щодо реформи шкільного харчування, яка відбулась під головуванням Олени Зеленської

У середу, 1 листопада, у Києві під головуванням першої леді Олени Зеленської та Заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби відбулась партнерська зустріч «Реформа харчування: виклики, досягнення, перспективи». У заході взяв участь й начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

13:14 02.11.2023

Інформація про субсидію на опалювальний період з'явиться в особистому кабінеті на порталі Фонду в листопаді

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком на опалювальний сезон розраховується з 1 жовтня по 30 квітня.

11:18 02.11.2023

Результати конкурсу «Jam»

30 жовтня відбувся обласний огляд хореографічного мистецтва «Jam», метою якого було визначення стану роботи хореографічних колективів Миколаївщини, впорядкування, збереження розвитку та популяризації народної, стилізованої, класичної, сучасної, бальної та дитячої хореографії, пошуку та вдосконалення нових форм хореографічного мистецтва, популяризації народних традицій та обрядів у стилізованій хореографічній обробці, вдосконалення виконавської майстерності та виявлення нових творчих колективів.

11:17 02.11.2023

Як вислухати та підтримати людину в стресі?

Якщо людина дезорієнтована, не може назвати своє ім’я чи місце перебування, погрожує нашкодити собі чи іншим, плаче або кричить — це можуть буть ознаки сильного стресу. Щоб зарадити у такій ситуації, насамперед переконайтеся, що вам і співрозмовнику нічого не загрожує.

09:40 02.11.2023

Пам’ятка щодо державної реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів

1. Оператор ринку харчових продуктів – суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів (п.55, ч.1, ст.1 ЗУ №771/97-ВР від 23.12.1997, із змінами)

08:54 02.11.2023