Відбулась нарада керівників закладів освіти

Сьогодні, 18 жовтня, начальник відділу освіти, молоді та спорту Казанківської селищної ради Олександр Лука провів нараду з керівниками закладів освіти Казанківської селищної ради.

15:42 18.10.2023

Вихованці Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи продовжують показувати чудові результати на змаганнях

14 жовтня 2023 року в м Кривий Ріг відбувся відкритий Чемпіонат з боротьби греко-римської, присвячений пам’яті засновника боротьби греко-римської на Криворіжжі Самсона МХІТАРЯНА .

16:32 17.10.2023

Пам’ятка щодо профілактики грипу та ГРВІ

У зв’язку з підвищенням росту захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції (ГРВІ) Держпродспоживслужба звертає увагу на здійснення заходів щодо профілактики цих захворювань. Серед інфекційних захворювань, які офіційно реєструються в Україні, грип та ГРВІ в загальній сукупності становлять понад 90%.

11:50 17.10.2023

Казанківська громада не припиняє надавати допомогу та підтримку нашим захисникам

На постійній основі жіночки Михайлівського старостинського округу займаються приготуванням смаколиків та здійснюють реалізацію власної продукції на ярмарках, вилучені кошти з яких йдуть на підтримку ЗСУ.

16:20 16.10.2023

Навчання, яке приносить задоволення

В Казанківській громаді продовжує функціонувати Університет ІІІ віку, відвідування якого дає можливість підтримувати фізичне та інтелектуальне здоров’я, сприяє зайнятості та об’єднанню, розширенню світогляду, підвищенню якості життя людей сталого віку, організації такої діяльності, що створює умови для спілкування, самореалізації та активної участі в житті.

14:03 16.10.2023

Аптечка психологічної самодопомоги

«Аптечка самодопомоги» – це довідник про стрес, в якому зібрані корисні поради, практичні вправи і техніки для подолання стресу й тривоги. Також там розповідається як правильно підтримувати близьких та як розвинути власну емоційну стійкість. І хоча антистресові вправи не завжди даються з першого разу — не здавайтеся! Аптечка на сайті https://howareu.com

10:24 16.10.2023

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення Дня Соборності України проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт "Національно-патріотичне становлення молоді"

Конкурс проводиться Інститутом політико-правових та релігійних досліджень за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національної академії педагогічних наук України, Європейської культурної асамблеї, Київської міської державної адміністрації, Всеукраїнського товариства «Знання» України.

15:18 13.10.2023