Дата: від до Скинути

На Дніпропетровщині майбутні помічники ветеранів матимуть повну підтримку керівництва ОВА

У Дніпропетровській області триває реалізація експериментального проєкту Мінветеранів із запровадження в Україні інститут помічника ветерана. Регіон є одним з чотирьох пілотних. Наразі тут вже 21 кандидатів у помічники пройшли всі етапи відбору і нещодавно розпочали профільне навчання у Центрі ветеранського розвитку. Заклад відкрито у Дніпрі на базі Університету митної справи та фінансів (УМСФ) за сприяння ветеранського відомства. Після завершення підготовки їх працевлаштують у Сервісному офісі помічника ветеранів в кожній з громад Дніпровщини, які беруть участь у “пілоті”.

11:33 04.10.2023

У чому унікальні українці, як оптимізм може стати токсичним та чому нещастя не робить вас особливим.

Скотт Кауфман у подкасті «Простими словами» Американський когнітивіст Скотт Кауфман, Марк Лівін та Софія Терлез обговорили вічні пошуки щастя й ментальне здоровʼя. Попри війну українці зберігають стійкість і шукають у всьому позитив. Скотт Кауфман пояснив, чому сумувати важливо та як не потонути в негативних емоціях.

11:30 04.10.2023

Вправи, що знімають напругу в тілі

Вправа «Техніка релаксації: повільне дихання» Заплющ очі. Відчуй ногами підлогу. Глибоко й повільно вдихни через ніс, рахуючи до 3-х. Впусти повітря до самого низу легень. Тепер повільно видихни через рот, рахуючи до 6-ти. Повтори це мінімум 4 рази. Але якщо стане зле, зупинись. Чому «Повільне дихання» фахівці рекомендують як базову вправу? Стрес проявляє себе по-різному: тривожність, напруження чи фізичний дискомфорт — паморочиться в голові, бракує повітря. Повільне дихання допоможе опанувати себе в усіх цих ситуаціях. Вправа «Струси з себе стрес» Встань і підніми ногу. Активно потруси наче до підошви щось причепилося. При цьому спробуй розслабити цю ногу. Тепер так само потруси іншу. А потім — руки по черзі. Уявляй при цьому, що струшуєш весь негатив, який накопичено. Повтори вправу декілька разів. Вправа «Камінчик» Стисни руки міцно в кулаки. Наче це два камінчики. Потримай так секунд 7-10. Після цього розслаб їх на 15-20 секунд. Тепер так само напруж усе тіло. Ти — один великий камінчик. Через декілька секунд розслабся. Зверни увагу, чи не залишилися напруженими якісь окремі м’язи. Якщо так, зроби вправу конкретно з ними. А в кінці повністю розслабся. Спробуй відчути, як по всьому тілу розливається хвиля релаксу. Буде простіше уникати саморуйнування, якщо ти визначиш свої цінності. Як це зробити - читай на сайті у PDF-документі «Аптечка» від Всеукраїнської програми ментального здоровʼя «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська: shorturl.at/bGKS2 #тияк #психічнездоровя #mentalhealth

11:27 04.10.2023

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області, інформує.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області, інформує.Починаючи з 07 жовтня 2023 року ідентифікація обʼєкта підвищеної небезпеки проводиться виключно через Державний електронний реєстр об’єктів підвищеної небезпеки, відповідно до пункту 12 Порядку ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки та ведення їх обліку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2022 року № 1030 «Деякі питання ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки», за посиланням: opn.dsns.gov.ua.

15:12 03.10.2023

Сором залишається найбільшою перешкодою на шляху молоді до фахівців з ментального здоров’я.

З ним також межує страх відкритися рідним. Це один з висновків глобального соціологічного дослідження, яке цього року провели на замовлення Третього саміту перших леді та джентльменів.

08:11 03.10.2023

Покрокова інструкція для помічників ветеранів щодо роботи з юридичними проблемами ветеранів

Анатолій Пашинський, PhD, адвокат, радник ЮФ «Василь Кісіль і Партнери», долучився до навчання тренерів для помічників ветеранів, яке організувало в Києві Мінветеранів за підтримки ПРООН в Україні та міжнародних донорів.

08:10 03.10.2023

На сесії селищної ради виділено більше мільйона гривень на дрони Збройним Силам України

29 вересня 2023 року  відбулась чергова XXIV сесія 8 скликання, яку провів селищний голова Олексій АСМОЛОВ. В ході пленарного засідання депутати розглянули 58 питань, з них 40 земельних, які попередньо були обговорені на засіданні постійних комісій селищної ради.

15:36 02.10.2023

Недопущення підняття цін на товари у воєнний час

Сьогодні комісією по контролю за цінами проведено інформаційно – роз’яснювальну роботу в напрямку державного регулювання цін на деякі товари відповідно до переліку соціально значущих товарів.

14:39 02.10.2023