Дата: від до Скинути

Пам’ятка щодо державної реєстрації потужностей з виробництва та/або обігу харчових продуктів

1. Оператор ринку харчових продуктів – суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів (п.55, ч.1, ст.1 ЗУ №771/97-ВР від 23.12.1997, із змінами)

08:54 02.11.2023

За ініціативою ГО «Незламність Українського народу» у Казанківській територіальній громаді Миколаївської області відбувся захід з членами родин військовополонених та зниклих безвісти

1 листопада 2023 року о 10:00 в приміщенні Казанківської селищної ради відбулась зустріч ГО «Незламність Українського Народу»  разом з Південним Регіональним центром Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Уповноваженим ВРУ з прав людини в Миколаївській області з родинами військовополонених та зниклих безвісти,а також з членами родин військовослужбовців, які несуть службу в Збройних Силах України.

15:31 01.11.2023

Дитина може повноцінно навчатися, лише коли їй безпечно і у неї є можливість відпочивати

У період стресових подій зважайте на те, що здатність дитини навчатися може знижуватися: вона може гірше сприймати та запам’ятовувати нову інформацію, бути більш емоційною, менш зібраною та уважною.

13:33 01.11.2023

Запрошуємо на роботу!

Казанківська селищна рада запрошує на роботу електрика та працівників з благоустрою комунального підприємства «ДоброБуд».

13:32 01.11.2023

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: "у найближчі 1-2 години 01 листопада 2023 по області та м. Миколаєву очікується посилення південно-західного вітру 15-20 м/сек. Така погода збережеться до кінця доби. Перший рівень небезпечності жовтий."

11:49 01.11.2023

Відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Казанківської селищної ради

31 жовтня 2023 року відбулось засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Казанківської селищної ради.

10:35 01.11.2023

У нашій громаді знову дуже сумна і важка звістка

Знову страшна звістка обпікає болем наші серця. 28 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання, захищаючи волю та незалежність України, загинув смертю хоробрих наш земляк, мешканець смт Казанка Козловський Олег Васильович 03.02. 1985 року народження.

09:57 01.11.2023

До уваги жителів Казанківської громади!

Представники та лікарі-протезисти ТОВ «Форвард-Орто» приїжджають для проведення замірів та консультування осіб з інвалідністю, щодо замовлення та користування допоміжними засобами реабілітації.

09:11 01.11.2023

Продовжується контроль умов проживання і виховання дітей у родинах, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку

31 жовтня 2023 року спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями Центру надання соціальних послуг здійснено черговий виїзд у смт Казанка та с. Миколаївка, з метою перевірки умов проживання та виховання дітей. Відвідали сім родин та перевірили умови проживання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей, з'ясували готовність сімей до опалювального сезону, охоплення дітей навчанням. З батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків та створення необхідних умов для проживання та виховання своїх дітей, а також складено відповідні акти обстеження матеріально-побутових умов проживання.

16:08 31.10.2023

Роботи по благоустрою населеного пункту продовжуються

Працівники з благоустрою комунального підприємства «Добробуд» на даний час наводять належний санітарний стан у парку на в’їзді до нашого селища. Комунальники проводять обрізку кущів, надають їм ландшафтної форми та згрібають сухе листя. Також було висаджено каштани та горіхи у парку біля пам’ятного знаку по вулиці Миру.

15:56 31.10.2023