Штормове попередження

"у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північно-східного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби 27 вересня та протягом дня 28.09.2023. Перший рівень небезпечності жовтий"

11:28 27.09.2023

«Рівний з рівним»: Вже 439 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів

В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних регіонах. На 400 запланованих посад помічників вже є 439 кандидатів, а на Вінниччині перші підготовлені 19 фахівців вже стають до роботи.

08:13 27.09.2023

Розпочалась видача продуктових наборів людям похилого віку

Сьогодні  Гуманітарний штаб при Казанківській селищній раді відповідно до розпорядження селищного голови №102-р від 20.09.2023 року «Про забезпечення продуктовими наборами осіб похилого віку від 70 років та більше з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку», розпочав видачу продуктових наборів мешканцям нашої громади, яким виповнилось 70 і більше років.

10:25 26.09.2023

Що сказати, коли бракує слів?

Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач». Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

09:20 26.09.2023

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

На засіданнях постійних комісій селищної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту та з питань агропромислового розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища , які провели голови комісій Олена КОНІЩУК та Олена ЛУК’ЯНЕНКО, було розглянуто  проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії селищної ради.

15:09 25.09.2023

У вільний доступ виклали документальний фільм «Освітяни. Канікули в окупації»

Кінооб'єднання «Вавилон’13» опублікувало на своєму YouTube-каналі документальний фільм про працівників і працівниць закладів освіти Бучі, Ірпеня, Гостомеля і Ворзеля, які навіть під обстрілами, ворожим контролем і постійною загрозою життю не впали у відчай. Ба більше, щодня піклувалися про тих, хто поруч, а після звільнення взялися за відбудову своїх садочків і шкіл.

13:08 25.09.2023

УВАГА!

Штормове попередження: -25.09.2023 об 11.55 від обласного центру  з гідрометеорології отримано штормове попередження:“у найближчі 1-2години по області та м.Миколаєву очікується посилення східного вітру до 15-20 м/сек.Така погода збережіться до кінця доби 25 вересня. Перший рівень небезпечності жовтий».

13:07 25.09.2023