Дата: від до Скинути

Віталій Кім взяв участь у підсумковому засіданні Міжвідомчої координаційної ради з впровадження Всеукраїнської державної програми ментального здоров‘я

У вівторок, 28 листопада, у Києві за ініціативи першої леді Олена Зеленська під головуванням Прем‘єр-міністра України Дениса Шмигаля та модерацією міністра з охорони здоров’я України Віктора Ляшка відбулося підсумкове засідання Міжвідомчої координаційної ради при КМУ України з впровадження Всеукраїнської державної програми ментального здоров‘я, до якого долучилися начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім та його заступник Юрій Гранатуров.

11:12 29.11.2023

Оголошення!

Місто Добра - це міжнародний кризовий центр матері та дитини. Притулок є найбільшим в Україні і наразі не має аналогів. Головна місія - не допустити інституалізації дитини, яка має живу родину. Центр знаходиться в Чернівцях за адресою вул. Річна, 10.

15:23 28.11.2023

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

Від обласного центру з гідрометеорології отримано штормове попередження: “в другій половині дня 28 та 29 листопада протягом доби у області та м. Миколаєву  очікується посилення південного з переходом на північно-західний вітру 17-22 м/ сек.  Вночі 29 листопада очікується значний дощ. Перший рівень небезпечності жовтий”.

13:49 28.11.2023

Що таке "Невидимі поранення"?

Коли болить зуб, ми йдемо до стоматолога, коли хапає серце — до кардіолога. Коли після місяців сильного стресу поглинає тривога, вирують чи навпаки завмирають емоції, далеко не кожен готовий звернутися до фахівця з ментального здоров’я. Через стигму та хибні уявлення, «невидимі поранення» забирають сили навіть у найстійкіших. Ветерани, психологи та волонтери, які цього року долучилися до лекторіїв Куражу, розповіли, що таке «невидимі поранення» та як підтримати військових.

12:49 28.11.2023

В Україні триває реформа шкільного харчування

.Одна з її складових – впровадження системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (НАССР). За складною назвою – прості й зрозумілі правила, дотримання яких є запорукою того, що діти споживатимуть безпечну їжу.

12:45 28.11.2023

Для надання додаткової підтримки на придбання твердого палива одержувачі житлових субсидій і пільг мають надати згоду на збір, передачу та обробку персональних даних

Уряд визначив, що для отримання додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів, одержувач житлової субсидії / пільги має надати згоду на збір, передачу та обробку своїх персональних даних та даних членів домогосподарства (постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“).

11:26 28.11.2023

Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі

Цілі допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм. Є і приємний бонус: щоразу, як ми досягаємо цілі, мозок виробляє дофамін — так званий гормон щастя — і ми відчуваємо піднесення від своїх навіть найменших успіхів. Тож втілення цілей — це така собі зарядна станція любові до життя. Нижче можна ознайомитися з порадами, як правильно ставити цілі (щоб їх досягати і радіти)

13:25 27.11.2023

Перевірили умови проживання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей

24 листопада 2023 року спеціалістами служби у справах дітей спільно з фахівцями Центру надання соціальних послуг здійснено черговий виїзд у смт Казанка, з метою перевірки умов проживання та виховання дітей. Відвідали п’ять родин та перевірили умови проживання дітей, які перебувають на обліку в службі у справах дітей. За результатами обстеження надано поради щодо виховання дітей, раціонального використання коштів отриманих на дітей, недопущення заборгованості за надані комунальні послуги. Також проводилися профілактичні бесіди щодо недопущення вживання алкоголю, забезпечення належних умов проживання дітей та дотримання санітарно-гігієнічних норм. Батьків було попереджено про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків щодо своїх неповнолітніх дітей.

15:35 24.11.2023

ГОЛОДОМОР - ми не забули, ми завжди пам'ятатимемо!

День пам'яті жертв Голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. До цієї скорботної дати в бібліотеках-філіях Казанківської громади оформлено книжково-ілюстративні виставки, години пам’яті, інформаційні години та фото-виставки.

15:35 24.11.2023