Дата: від до Скинути

Громадська організація «Спілка осіб з інвалідністю Казанківщини» розпочала проєкт «Створення простору для осіб з інвалідністю в Казанківській громаді»

29 листопада 2023 року в Казанківській селищній раді відбувся круглий стіл на тему: «Надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю та захист їх інтересів в Казанківській громаді», на якому було поінформовано про послуги, які надаються соціальними установами громади для дітей та дорослих з інвалідністю, також присутні обговорили подальші плани роботи у цьому напрямку. Казанківською селищною радою для ГО «СОІК» надається приміщення, яке буде облаштоване за рахунок гранту від UHF та Карітас України. В грудні цього року там буде проведено арт-терапію для дітей та людей з інвалідністю.

12:59 30.11.2023

Як впізнати "вигоряння"?

Коли втома накопичується, зникають мотивація, інтерес до роботи чи звичних справ, які до цього приносили задоволення, інколи навіть бажання спілкуватися з оточуючими. Таке фізичне чи емоційне виснаження також зветься «вигорянням». Аби не вигоріти, підтримуйте баланс між роботою та особистим життям. І почати варто з простого — припиніть перевіряти робочі чати у вихідні. А ще —  встановіть певні межі та навчіться казати «ні», коли задач вже й так багато;  лягайте спати вчасно та повноцінно харчуйтеся;  виділяйте час «для себе» — для своїх хобі, догляду за собою чи навіть ледарства;  розвивайтеся, «прокачуйте» свою творчість, вивчайте щось нове й корисне;  святкуйте найменші успіхи й перемоги, винагороджуйте себе. Усі ми часом буваємо «не норм», і це природно

12:56 30.11.2023

Увага! Небезпечний диметоат в мандаринах!

Відповідно до повідомлення (RASFF) від 20 листопада 2023 року № 2023.8018 щодо виявлення диметоату в мандаринах з Єгипту, що експортувались з Греції (експортрер: DROSERO TRADE S.M. P.C., Giannitsa) до України (отримувач: ТОВ «Фудком», вул. Залізничне шосе 57, м. Київ, 01014; місце доставки: с. Мартусівка, Бориспільський р-н., Київська обл.). В мандаринах виявили небезпечну отруйну речовину – диметоат. Про це повідомила Держпродспоживслужба у Львівській області.

16:40 29.11.2023

Щодо заповнення декларації про доходи і витрати осіб,які звернулися за призначенням житлової субсидії

Форму декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (далі – декларація), визначено додатком 2 до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами), у якій зазначаються дані про осіб, які входять до складу домогосподарства, а також членів сім’ї осіб із складу домогосподарства незалежно від реєстрації їх місця проживання (фактичного місця проживання).

13:47 29.11.2023

СОЦІАЛЬНО-ВИХОВНА РОБОТА З ЗАСУДЖЕНИМИ ЗА УЧАСТІ ПРЕДСТАВНИКІВ ЦЕНТРУ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Центром надання соціальних послуг Казанківської селищної ради спільно з Баштанським районним сектором № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях проводився черговий захід профілактичного характеру із засудженими, які перебувають на обліку.

11:23 29.11.2023

Головна мета аРНП - підготовка України до членства в Північноатлантичному Альянсі шляхом підвищення обороноздатності як майбутнього союзника Альянсу. Всі зміни розроблені з урахуванням умов повномасштабного вторгнення росії.

11:14 29.11.2023