Дата: від до Скинути

«Рівний з рівним»: на Вінниччині перші 19 фахівців по роботі з ветеранами завершили навчання

У рамках проєкту Мінветеранів відбувся перший випуск «Помічників ветерана» із числа представників чотирьох громад області: Вінницької, Хмільницької, Тульчинської та Гайсинської. Навчання проходили у Центрі ветеранського розвитку на базі Вінницького національного технічного університету.

08:19 21.09.2023

Ментальне здоров’я

Ментальне здоров’я – важлива частина державної політики. Це питання до якого дотичні всі сфери, тому до впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» за ініціативою Олена Зеленська мають бути залучені якомога більше учасників.

15:30 20.09.2023

Міністерством оборони України розроблено інформаційну пам'ятку «Родинам захисників»

Соціальний проєкт покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць, та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ.

14:26 20.09.2023

Не припиняємо допомагати нашим захисникам!

Більше року турботливі жіночки Веселобалківського старостинського округу на постійній основі готують домашні смаколики для військових. Продукти харчування та допомогу в організації процесу приготування надає гуманітарний штаб Казанківської селищної ради, депутат Казанківської селищної ради Іван ЧІПАК, керівник ПП «Дар Ланів» Ірина КУРІННА та безпосередньо жителі округу.

14:25 20.09.2023

Фінансування пенсійних виплат ВПО

У вересні особам з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на виплату пенсій, неотриманих за минулі періоди, додатково спрямовано 536 млн грн.

13:04 20.09.2023

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян

Всеукраїнське онлайн-опитування громадян щодо майбутнього електронного кабінету пацієнта запущено в рамках спільної ініціативи МОЗ України та Проекту USAID "Підтримка реформи охорони здоров'я". Мета опитування полягає в тому, щоб з'ясувати, які функції та можливості пацієнти очікували б від цього електронного кабінету та визначити пріоритети впровадження цієї системи.

09:50 20.09.2023

Знову день тривожних новин?

Але спробуємо зупинити тривогу, що ходить по колу в голові і не приносить жодної користі. «Дістанемо» її із себе, роздивимося та покладемо поряд. У вправі «Книжка з малюнком» можна малювати уявно (закривши очі), а можна й по-справжньому.

09:26 20.09.2023

Мінветеранів за підтримки ПРООН в Україні та міжнародних донорів проводить навчання для тренерів майбутніх помічників ветеранів

У Києві розпочалося навчання для тренерських команд майбутніх помічників ветеранів на обласному рівні. Двадцять науковців і викладачів провідних вишів пройдуть інтенсивний курс «Теорія та практика підготовки фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб». Він є частиною експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження в Україні інституту помічника ветерана.

08:30 20.09.2023