В умовах війни маємо особливо дбати про дитячу психіку.

Неважливо, що саме пережила дитина: евакуацію, постріли чи звуки сирен — усе це для неї може стати травматичним досвідом. Дистанційне навчання чи новий колектив — речі, які раніше здавалися нормою, зараз мають неабиякий вплив. За словами психотерапевтки Вікторії Горбунової, фахівці умовно ділять такий досвіт на дві категорії — на травми з великої «Т» і травми з малої «т».

13:07 28.09.2023

Як записатися онлайн на прийом до територіального органу Фонду

Якщо маєте необхідність проконсультуватися з питань, що стосуються призначення та виплати пенсій, житлових субсидій та пільг чи страхових коштів, і бажання відвідати орган Пенсійного фонду України, можете скористатися сервісом попереднього онлайн-запису на прийом.

13:41 27.09.2023

Завершилась підготовка до чергової 24 сесії Казанківської селищної ради

25 вересня 2023 року  пройшли засідання постійних комісій селищної ради з питань планування та обліку бюджету і фінансів, комунальної власності та соціально-економічного розвитку і з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, прав громадян, законності і правопорядку, які провели голови комісій  Наталія Казаріна та Василь Слободанюк.

13:13 27.09.2023

Штормове попередження

"у найближчі 1-2 години по області та м. Миколаєву очікується посилення північно-східного вітру до 15-20 м/сек. Така погода збережіться до кінця доби 27 вересня та протягом дня 28.09.2023. Перший рівень небезпечності жовтий"

11:28 27.09.2023

«Рівний з рівним»: Вже 439 кандидатів у помічники ветеранів долучилися до проєкту Мінветеранів

В Україні триває розвиток експериментального проєкту Мінветеранів із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних регіонах. На 400 запланованих посад помічників вже є 439 кандидатів, а на Вінниччині перші підготовлені 19 фахівців вже стають до роботи.

08:13 27.09.2023

Розпочалась видача продуктових наборів людям похилого віку

Сьогодні  Гуманітарний штаб при Казанківській селищній раді відповідно до розпорядження селищного голови №102-р від 20.09.2023 року «Про забезпечення продуктовими наборами осіб похилого віку від 70 років та більше з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку», розпочав видачу продуктових наборів мешканцям нашої громади, яким виповнилось 70 і більше років.

10:25 26.09.2023

Що сказати, коли бракує слів?

Коли «співчуваю» здається таким банальним, що врешті ми мовчимо або сподіваємося зарадити чимось на кшталт «не плач». Людина, яка втратила близьких, відчуває величезний біль, і щоб не зробити гірше, ми маємо навчитися бути поряд, слухати, добирати слова та обіймати серцем.

09:20 26.09.2023

Відбулись засідання постійних комісій селищної ради

На засіданнях постійних комісій селищної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури і спорту та з питань агропромислового розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою, земельних ресурсів та охорони навколишнього середовища , які провели голови комісій Олена КОНІЩУК та Олена ЛУК’ЯНЕНКО, було розглянуто  проекти рішень, які планується винести на розгляд чергової сесії селищної ради.

15:09 25.09.2023