УВАГА!

Казанківська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Миколаївській області звертає увагу всіх платників податків, що добровільне виконання вимог законодавства у сферу торгівлі, громадського харчування та послуг, до якого відноситься і Закон № 265, вбереже суб’єктів господарювання від додаткових витрат у вигляді штрафних (фінансових) санкцій.

14:11 19.09.2023

Відповідь для тих, хто шукає перевірених психіатрів, психотерапевтів і психологів для довгої роботи або консультацій.

Центр здоров'я та розвитку "Коло сім'ї" працює вже 11 років в багатьох напрямах, пов’язаних із підтримкою та відновленням психічного здоров’я. А проєкт центру «Телеклініка» пропонує консультацію, психотерапію чи лікарський супровід онлайн. Будь ласка, не бійтесь звертатись по допомогу. Краще пізно, аніж ніколи

10:44 19.09.2023

До уваги громадян: сплата земельного податку з фізичних осіб

Казанківською державною податковою інспекцією ДПІ Головного управління ДПС у Миколаївській області постійно проводиться роз’яснювальна робота серед громадян щодо своєчасності сплати громадянами земельного податку з фізичних осіб». Відповідно до Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Платниками податку є: власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), землекористувачі.

09:35 19.09.2023

Продовжується співробітництво сторін для спільної реалізіації заходів проєкту «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд"

17-18 вересня в Казанківській громаді відбувся дводенний тренінг з базової домедичної допомоги для членів Казанківської добровільної пожежної команди в рамках реалізації проекту «Акселерація потенціалу новостворених добровільних пожежних команд», що реалізується ГО «Добровольці - вогнеборці» на чолі з керівником Василем Кундриком, у межах Програми «Спільнодія», яка виконується Фонд Східна Європа у партнерстві з Ukrainian Center for Independent Political Research і ГО Разом проти корупції за фінансової підтримки Європейського Союзу.

16:12 18.09.2023