Дата: від до Скинути

Повторні захворювання на COVID-19 розглядають як причину зміни генотипів вірусів, що циркулюють, та особливостей імунної системи особи, що піддається ризику зараження

Епідеміолог Наталія Виноград: «Повторні захворювання на COVID-19 зумовлені змінами генотипів вірусів»

11:18 06.04.2021

Вітаємо наймолодших читачів літературної вікторини!

З нагоди Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання Публічна бібліотека провела літературну вікторину, яка проходила протягом тижня: з 29 березня по 4 квітня. У зв’язку з карантином захід проходив в режимі онлайн. Дітям було запропоновано сім казок, до кожної надано питання, на які треба було вибрати правильний варіант відповіді. Діти з цікавістю взяли участь у такому незвичному форматі, як казковий конкурс. І вже сьогодні оголошено результати вікторини.

08:26 06.04.2021

Фонд продовжить оплачувати лікарняні на випадок хвороби, травми, самоізоляції від COVID-19 тощо - як до, так і після 30 червня

У зв’язку із чисельними публікаціями в ЗМІ щодо змін у законодавстві з 30 червня 2021 року, відповідно до яких в Україні будуть оплачуватись лише лікарняні, видані на час проходження реабілітаційного лікування, повідомляємо.

13:41 05.04.2021

Відстань – це гарантія безпеки, це фактор переривання епідемічного ланцюга

Шановні жителі Казанківської громади, зважаючи на ситуацію в державі, в наших з вами силах мінімізувати загрозу поширенню коронавірусної інфекції на території нашої громади. Цей страшний вірус нікого не жалкує: ні літніх, ні молодих людей і навіть дітей.

09:27 05.04.2021

Наводимо порядок біля пам’ятних місць

Працівники з благоустрою комунального підприємства «ДоброБуд» на даний час наводять належний санітарний стан біля пам‘ятника танкістам-визволителям нашого селища. Славетний танк Т-34 з бортовим номером 271 гордо височіє на в’їзді до Казанки.

09:24 05.04.2021

У громаді висадили близько п’ятисот саджанців сосни

З приходом весни кипить робота на прибудинкових територіях, шкільних ділянках, клумбах, парках відпочинку. Тож працівникам комунального підприємства «ДоброБуд» роботи вистачає. Завідуючий господарством Юрій Бондаренко повідомив, що зараз проводиться озеленення населених пунктів громади. Понад п’ятсот саджанців сосни звичайної буде висаджено у селищі Казанка, а також у інших населених пунктах. Комунальники, «озброївшись» інструментами, вже висадили 77 саджанців біля меморіального комплексу танкістам визволителям нашого селища. Таке невеличке лісове насадження значно оживить територію біля славетної «тридцятьчетвірки». Також висадили молоді деревця біля спортивної школи, адмінбудівель у центрі Казанки. А 150 саджанців сосни вже висадили біля навчальних закладів у наших селах.

09:22 05.04.2021

Казанківське БТІ надає послуги як громадянам, так і юридичним особам

В результаті реалізації політики децентралізації Бюро технічної інвентаризації було передано до Казанівської громади. Як розповів директор Олег Долина, установа продовжує надавати відповідні послуги громадянам та юридичним особам у межах своєї компетенції.

09:11 05.04.2021

Дотримуйтесь правил карантинних вимог, бережіть своє здоров’я!

Шановні жителі Казанківської громади. Як ми уже повідомляли на території Миколаївської області, в тому числі Казанківської селищної ради, встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки та запроваджено низку карантинних заходів, аби не допустити поширення коронавірусу.

09:11 05.04.2021

УВАГА! Ситуація з коронавірусом погіршується!

Сьогодні відбулось позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Казанківської селищної ради, яке провів заступник голови комісії Леонід Новицький. Члени комісії обговорили стан епідемічної ситуації щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 та щодо запровадження додаткових посилених протиепідемічних обмежень на території громади.

18:00 02.04.2021