У Новофедорівському старостинському окрузі…

Дата: 16.03.2023 10:02

Староста Новофедорівського старостинського округу Зоя Галко поінформувала, що днями проведена відповідна робота по впорядкуванню місцевого сміттєзвалища, на якому за зимовий час накопичилась велика кількість твердих побутових відходів. Таку важливу роботу провели місцеві жителі. Василь Паскарь провів комплекс необхідних робіт по впорядкуванню, а дизпаливо надав Антон Берека.

Зоя Галко щиро дякує Василю Паскарю і Антону Береці за дієву поміч, за те, що небайдужі до проблем села, не стоять осторонь суспільного життя і завжди приходять на допомогу. Також висловлює подяку директору ТОВ «Батьківщина» Анатолію Сидоренку за організацію підвезення та розвантаження гуманітарної допомоги, яку днями було роздано окремій категорії громадян.