Відбулась робоча зустріч з керівниками

Як зазвичай, у понеділок, Казанківський селищний голова Олексій Асмолов провів робочу зустріч з керівниками установ, підприємств та організацій, що функціонують на території нашої громади. Під час зустрічі мова йшла про актуальні і важливі питання стосовно взаємодії у вирішенні важливих проблем життєдіяльності громади.

10:18 28.09.2021

Що робити при такій ціні на природний газ для бюджетних установ?

Сьогодні, 27 вересня, о 10 годині відбулась нарада з керівниками та бухгалтерами бюджетних установ, яку провів селищний голова Олексій Асмолов. Мова йшла про надзвичайно складну і напружену ситуацію з майбутнім опаленням бюджетних установ, в тому числі навчальних, лікувальних, дитячих, культурних закладів, адмінприміщень, що пов’язано з стрімким зростанням ціни на природній газ. Як зазначалось на нараді, у бюджеті катастрофічно не вистачає коштів, щоб восени і взимку опалювати бюджетні заклади при захмарно високих цінах на газ. Говорили також про наявні тендерні процедури закупівель, а також необхідності забезпечення утеплення приміщень, збереження тепла, раціонального використання теплової енергії і коштів.

16:09 27.09.2021

22 вересня 2021 року в залі засідань Казанківської селищної ради відбулася нарада відділу освіти, молоді та спорту з керівниками закладів освіти селищної ради за участі Казанківського селищного голови Олексія Асмолова, заступника селищного голови Олени Шевчук, голови районної організації профспілки працівників освіти і науки України Ольги Дьоміної.

16:01 22.09.2021

Земний уклін вам партизани!

22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни, в країні вперше відзначався День партизанської слави, встановлений Указом Президента № 1020/2001 від 30.10.2001 року.

13:06 22.09.2021

У Миколаєві відбудеться Великий аграрний форум «Ринок землі та приватизація»

ТОВ «ЮК «АРМАДА» 5 жовтня 2021року планує провести Великий аграрний форум, присвячений відкритому ринку землі та приватизації землі в Бізнес-центрі «Олександрівський», що знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Нікольська, буд. 25.

13:23 21.09.2021