Про реалізацію в Миколаївській області проекту "МикоМрія"

Баштанська районна військова адміністрація інформує про реалізацію в Миколаївській області проєкту «МикоМрія» з метою залучення студентської, учнівської та активної молоді Миколаївської області та запрошує до заповнення Гугл-форми.

10:07 19.10.2022

Про зміни, які відбулись в системі охорони здоров’я за час воєнного стану

Зважаючи на важливість поширення соціально корисної інформації щодо охорони здоров’я та доступу до медичних послуг під час воєнного стану, а також наявний суспільний запит на таку інформацію, Міністерство охорони здоров’я України, у співпраці з Проєктом USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я», виготовило відеоролики з актуальною інформацією для українців, зокрема внутрішньо переміщених осіб, на тему отримання медичних послуг та захисту здоров’я від інфекційних хвороб: - «Як захиститись від інфекційних хвороб?» - «Як отримати антибіотики за рецептом?» - «Як отримати медичну допомогу у сімейного лікаря у воєнний час?». Пропонуємо переглянути відеороліки про зміни, які відбулись в системі охорони здоров’я за час воєнного стану та, відповідно, забезпечення кращого доступу до гарантованих державою медичних послуг за посиланням https://bit.ly/3x1IVfA.

14:30 18.10.2022

Михайлівські волонтери придбали безпілотний літальний апарат для потреб ЗСУ

Як ми вже раніше повідомляли, за ініціативи старости Михайлівського старостинського округу Тимофія Сая працівники бюджетної сфери вже другий місяць проводять благодійні ярмарки, а виручені гроші направляють для допомоги нашим захисникам.

10:09 18.10.2022

Наша молодь активно долучається до волонтерської діяльності

14 жовтня до Казанківської громади з м. Баштанки знову прибув гуманітарний вантаж. Його доставили Кічула Дмитро Олегович і Тимченко Олексій Вікторович. Ось таким чином наша молодь активно долучається до такої важливої, благородної справи, як допомога людям в умовах воєнного стану. Хлопці самі привезли і розвантажували гуманітарну допомогу.

10:08 18.10.2022

Шановні аграрії!

Доводимо до Вашого відома, що Міністерство аграрної політики та продовольства України і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) розпочинають другий етап конкурсу для аграріїв, що не встигли подати свої заявки до 09 жовтня поточного року. Для участі у другому етапі потрібно подати заявку до 23 жовтня 2022 року через Державний аграрний реєстр (ДАР) на отримання рукавів для зберігання зерна.

16:04 17.10.2022

Вітаємо переможців обласного мистецького проєкту «Моя родина – моя Україна»

З нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва та свята Покрови 14 жовтня Миколаївським обласним центром народної творчості та культурно-освітньої роботи проведено обласний мистецький проєкт «Моя родина – моя Україна». Мета заходу - популяризація кращих зразків народної та сучасної української творчості різних регіонів нашої країни, яка зображає любов до рідної землі, малої та великої Батьківщини, поваги та відповідальності за близьких людей, родину, продовження славних традицій родинного древа.

11:44 17.10.2022

Спортивні новини

14 жовтня вихованці Казанківської дитячо-юнацької спортивної школи провели щорічний дружній турнір серед навчальних груп з відділення волейболу "Золота осінь", присвячений до Дня захисника та захисниць України. Гра складалася з п’яти партій, проходила напружено та цікаво, з високою технічною підготовкою вихованців.

10:06 17.10.2022

Дорожня карта «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув»

Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими розроблено та опубліковано дорожню карту «Дії родини у випадках якщо член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО) правоохоронних органів (далі – Захисник), пропав безвісти, потрапив у полон чи загинув».

16:52 04.10.2022

Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області: Надано право подавати заяви на виплату пенсій через очільників громад

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.09.2022 № 1042 “Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2022 р. № 162” внесено зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.2022 № 162 “Про особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану”, яка регулює питання виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану.

14:36 04.10.2022