Михайлівські волонтери придбали безпілотний літальний апарат для потреб ЗСУ

Дата: 18.10.2022 10:09

Як ми вже раніше повідомляли, за ініціативи старости Михайлівського старостинського округу Тимофія Сая працівники бюджетної сфери вже другий місяць проводять благодійні ярмарки, а виручені гроші направляють для допомоги нашим захисникам.

Минулого тижня за виручені кошти було придбано новий безпілотник «mavic DJI AIR 2S», повний комплект з запасними батареями та пропелерами. Це легкий і компактний безпілотний літальний апарат, який можна складати і який має передові інтелектуальні функції, і камеру, здатну творити чудеса. Ось такий потрібний і вкрай необхідний подарунок отримають наші ЗСУ від волонтерів.

Тимофій Сай висловлює щиру і сердечну подяку мешканцям села, працівникам бюджетної сфери, підприємцям, місцевим аграріям, всім небайдужим громадянам, які долучаються до такої важливої, необхідної благородної справи - допомоги для наших героїчних ЗСУ. Тільки разом, об’єднавшись, ми наближаємо нашу Перемогу! Працюємо далі!