Казанківська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Новини

Дата: від до Скинути

 Що робити якщо наснився величезний динозавр, який хоче вас з’їсти? Потрібно стрибнути до його пащі та прокинутись!

 Що робити якщо наснився величезний динозавр, який хоче вас з’їсти? Потрібно стрибнути до його пащі та прокинутись!

  В цьому переконаний один із найвпливовіших дослідників психології, професор Університету Невади Стівен Гейз. Він є засновником нового методу терапії прийняття та відповідальності, автором 47 книжок й понад 675 наукових статей.  На думку вченого, такі ж трюки, як з тиранозавром уві сні, потрібно робити з панічними атаками. Про це зокрема   Стівен Гейз розповідав під час інтерв’ю сезону «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» від The Village Україна, що виходить в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? – ініціативи першої леді Олена Зеленська.    Значну частину своїх досліджень відомий науковець присвятив саме вивченню панічних атак.   Стівен Гейз поділився власною формулою стійкості від них, де головний елемент описано так: важливо навчитись приймати життєві труднощі та брати відповідальність за необхідні зміни своєї поведінки.    Конспект інтерв'ю тут - https://www.village.com.ua/.../349407-prostimy-slovami-4...  Розмову можна прослухати на всіх подкаст-платформах:  Apple Podcasts - https://apple.co/49tjELw  Google Podcasts - https://bit.ly/4aItzhw  SoundCloud - https://bit.ly/3U32Sye  Spotify – https://spoti.fi/4aBgSoq  YouTube - https://www.youtube.com/watch?v=53GiGHFGyVA    Сезон «Наука стійкості» подкасту «Простими словами» виходить у межах ініціативи першої леді Олена Зеленська із впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Проєкт реалізовано у співпраці з Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за підтримки World Health Organization (WHO) #тияк

13:26 11.04.2024

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Звертаємося до вас із застереженням бути вкрай обережними під час відпочинку біля водоймищ, щоб він був для вас і ваших дітей вдалим, весь час суворо дотримуйтеся правил поводження біля водоймищ! Відповідно до УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №49/2024 від 5 лютого 2024 року «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», протоколу від 29 березня 2024 року № 2 чергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Казанківської селищної ради, та розпорядження селищного голови від 29 березня 2024 року № 24-р, з метою запобігання загибелі людей на водних об’єктах в літній період 2024 року на території громади, було прийнято рішення заборонити купання людей на водних об’єктах Казанківської селищної ради у зв’язку з їх непридатністю для обладнання пляжів (відсутністю укриттів).

12:53 11.04.2024

Управління соціального захисту населення інформує

Управління соціального захисту населення інформує

Міністерство у справах ветеранів України запровадило телефонну “Єдину ветеранську лінію". Це спеціальна телефонна лінія для надання консультацій та підтримки для ветеранів війни, членів їх сімей та родин загиблих Захисників і Захисниць України.

16:15 10.04.2024

Ідеатон: День Другий - Пошук Інновацій та Креативних Рішень

Ідеатон: День Другий - Пошук Інновацій та Креативних Рішень

   Другий день Ідеатону приніс ще більше захоплюючих моментів, натхнення та плідної роботи над інноваційними ідеями. Учасники продовжили свої дискусії, брейншторми та колективні обговорення, спрямовані на знаходження креативних рішень для вирішення сучасних проблем.

16:14 10.04.2024

Прозорість та підзвітність: соціально-економічна ситуація та бюджетування у Вознесенському районі

Прозорість та підзвітність: соціально-економічна ситуація та бюджетування у Вознесенському районі

У вівторок, 9 квітня, відбувся пресбрифінг за участі виконувачки функцій і повноважень начальника Вознесенської РВА – заступниці начальника райвійськадміністрації Антоніни Шарати.

15:12 09.04.2024

Бути лагідним до себе - на часі

Бути лагідним до себе - на часі

Ми, українці, такі сильні. Вночі обстріли, вдень робота. Потім — стрічка новин та вечеря з родиною. Навіть з’явилася нова приказка: «Тривога в місті — не причина перенесення дедлайнів». І так вже понад 2 роки.

15:11 09.04.2024

Ідеатон "Енергія розвитку"

Ідеатон "Енергія розвитку"

9 квітня 2024 року пройшов перший день Ідеатону. Цей захід організовано завдяки Центру розвитку інновацій з метою стимулювання інновацій та соціальної участі серед місцевого населення.

15:01 09.04.2024

Як та навіщо проводити дезінфекцію?

Як та навіщо проводити дезінфекцію?

Ми співіснуємо з безліччю мікроорганізмів, вони всюди: у повітрі, воді, грунті та в самому людському організмі. Незважаючи на свій мікроскопічний розмір, вони відіграють значну роль в нашому житті. Ці примітивні створіння здатні здійснювати хімічні перетворення, розкладати органічні рештки та очищувати екосистему.

16:51 08.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь