Казанківська громада
Миколаївська область, Баштанський район

Перше знайомство з музеєм: враження неповнолітніх суб’єктів пробації

Дата: 28.01.2026 09:07
Кількість переглядів: 106

Для неповнолітніх суб’єктів Баштанського районного сектору № 3 філії Державної установи “Центр пробації” в Миколаївській, Донецькій, Луганській та Херсонській областях відвідування історико-краєзнавчий музей Казанківської селищної ради стало першим у житті знайомством із музейним простором. На початку екскурсії відчувалося легке хвилювання та цікавість, адже учасники раніше ніколи не бували в музеї й не уявляли, що їх там очікує.

Під час огляду експозицій підлітки уважно слухали екскурсовода, із зацікавленням розглядали старовинні предмети, фотографії та речі побуту минулих років. Деякі експонати викликали щирий подив і жваве обговорення, а почуте змусило замислитися над історією рідного краю та життям людей у минулому.

Перше відвідування музею залишило позитивні емоції та стало важливим досвідом для неповнолітніх. Захід допоміг розширити кругозір, сформувати інтерес до культурної спадщини та показав, що корисне дозвілля може бути не лише пізнавальним, а й справді захопливим.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано