« Шкільне методичне об’єднання в дії!»

07.02.2019р. на базі Троїцько – Сафонівського ЗЗСО І – ІІІ ст. за участю методиста МК відділу освіти, молоді та спорту  Шкуріної  Г. А. та головного спеціаліста відділу Бондар С.С. проведено засідання шкільного методичного об’єднання на якому було розглянуте   актуальне  питання: «Реалізація інтегрованого підходу та технології НУШ».

08:15:09 08.02.2019

Відповідно до плану роботи методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради 07.02.2019 р. на базі Троїцько-Сафонівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів відбувся семінар вчителів історії, правознавства, етики та курсу «Громадянська освіта» на тему: «Роль шкільного учителя у формуванні інформаційної компетентності старшокласників».

16:18:03 07.02.2019

Відбулась нарада з директорами закладів освіти

Відбулась нарада з директорами навчальних закладів об‘єднаної територіальної громади, яку відкрив начальник відділу освіти, молоді та спорту  виконкому селищної ради О. Лука. На нараді зокрема мова йшла про матеріально-технічне забезпечення закладів освіти Казанківської селищної ради у 2018 році та перспективи розвитку галузі освіти на 2019 рік, її фінансування, а також стосовно стану підготовки до проведення ЗНО, державної підсумкової атестації, підсумки проведення  Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2018», результати проведення II етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів та конкурсів. Мова йшла і про основні аспекти Закону України від 18.12.2019 №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькування)».

13:07:01 04.02.2019

Вітаємо з перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.

26 січня 2019 року на базі Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради (директор Федоренко В. О.) відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, в якому прийняла участь учениця-переможниця ІІ (районного) етапу олімпіади з біології.

15:57:10 28.01.2019

Мала академія наук України

Мала академія наук України – цілісна, багаторівнева система виявлення та відбору обдарованих дітей, забезпечення духовного, інтелектуального, творчого розвитку підростаючого покоління, створення умов для соціального та професійного самовизначення особистості, примноження інтелектуального потенціалу держави, виховання майбутньої творчої та наукової еліти України.

15:46:33 28.01.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

Конкурсна комісія з відбору претендентів на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Казанківської селищної ради Миколаївської області 27.12.2018 року прийняла рішення:

08:49:06 08.01.2019

30 листопада на базі Казанківського ЗЗСО І – ІІІ ступенів №2 відбулося засідання (семінар) творчих вчителів англійської мови на тему «Family and Friends».

Учителем англійської мови зазначеного закладу, Граділь Мариною Олександрівною, було проведено практичне зняття «Введення нової теми «My family» та повторення раніше вивчених тем». Зняття проведено по-особливому, всі присутні приміряли на себе роль учнів Нової української школи. Робота не затихала ні на мить, ми збиралися в коло, знаходили предмети, заздалегідь заховані вчителем, дивились відео та повторювали слова, речення, виготовляли власну «Сім’ю пальчиків», рухалися під веселу пісеньку, збирали пазли-картинки.

08:40:26 03.12.2018

Відбувся І (зональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2019»

Територіальна зона І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» – Казанківська ОТГ на базі Казанківської ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 21 листопада 2018 року об’єднала учасників конкурсу із закладів освіти: Казанківської селищної ради, Володимирівської сільської ради, Казанківського професійного аграрного ліцею та Новобузького району.

10:04:59 23.11.2018