Вітаємо з перемогою призерів III етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дата: 18.12.2018 15:37

15 грудня 2018 року в м.Миколаєві відбувся III етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика, в якому прийняли участь учні-переможці ІІ етапу Конкурсу.

Вітаємо Малецьку Єву (ученицю 3 класу, Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1, вчитель Кот Ольга Миколаївна), з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце)!

Вітаємо Сідроніну Олександру (ученицю 4 класу, Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., вчитель Гончаренко Ліля Суренівна), з перемогою у ІІІ (обласному) етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (ІІІ місце)!

Вітаємо талановитих дітей і їх наставників. Висловлюємо вдячність батькам.

Бажаємо нових перемог та звершень!