Семінар-практикум керівників закладів освіти Казанківської селищної ради

12 лютого 2020 року на базі Казанківської гуманітарної гімназії відбувся семінар-практикум  керівників закладів освіти Казанківської селищної ради на тему: «Розвиток управлінської компетентності керівника сучасного закладу освіти».

16:41:40 13.02.2020

Відбулися обласні змагання з шахів

14 листопада 2019 року в м. Вознесенські відбулися змагання з шахів ХІХ Спортивних ігор серед учнів закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області в яких взяли участь 17 команд з різних громад області. Нашу громаду представив Михайлівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів у складі: Губарєв Артем, Гук Андрій та Кириченко Вікторія на чолі з керівником Шабліяном Дмитром Євгенійовичем – вчителем фізичної культури Михайлівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Напружені, але дуже цікаві видалися змагання. Учасники усіх команд демонстрували яскраві комбінації, фантастичні задуми, блискучі ходи. Завдяки грамотним настановам, порадам  – Шабліяна Дмитра Євгенійовича перед змаганнями, наші спортсмени посіли почесне шосте місце з чим ми і вітаємо наших  учасників, зичимо міцного здоров’я, творчих успіхів в навчанні та перемог в спорті.

10:38:09 15.11.2019

Семінар вчителів початкових класів

05 .11.19р. на базі Михайлівського закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ст. відбувся семінар вчителів початкових класів ( 2 кл.) Казанківської селищної ради за темою: « Технології у реалізації Концепції НУШ».У заході взяли участь методист МК відділу освіти, молоді та спорту  Г.А. Шкуріна та всі вчителі початкових класів закладів освіти. Мета зустрічі - закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти.  Класоводи отримали  корисні поради,опрацювали питання « Концепція НУШ. Виклики, що стоять перед початковою школою». До уваги учасників вчитель 2 класу Губарєва С.Г. поділилася досвідом роботи  та власними ідеями проведення  уроків інтегрованого курсу « Я досліджую світ» у 2 класі НУШ. Результативний майстер – клас провела  вчитель 4 класу Недвига Н.Г., педагоги опрацювали питання « Практика ранкових зустрічей» з використанням конструкторів LEGO. Фрагмент засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів провела керівник ШМО Гавенко Н.Ф. Методом  «Дослідження» учасники  визначили нові освітні ролі сучасного вчителя НУШ.

16:29:46 05.11.2019

Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради повідомляє про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році

Наказом Міністерства освіти і науки України від 11 травня № 635 «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти» встановлено, що зовнішнє незалежне оцінювання в 2020 році проводитиметься з 21 травня до 17 липня.

10:37:49 22.10.2019

Відбулось виїзне засідання

Відбулось виїзне засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків художньо-технічного профілю закладів позашкільної освіти

11:47:52 17.05.2019

проект Zero Waste School

Команда Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1 у складі: Кузюк Н.О.- директор школи, Нікіфорова А.В.-класний керівник 8 класу,учні 8 класу- Нирка Вікторія, Подлінєв Дмитро,Щербакова Валерія 07.03 2019 року стала переможницею конкурсу проекту Zero Waste School за підтримки Фонду Кличко та компанії Coca-Cola.

13:50:19 11.03.2019

01 березня 2019 року на базі Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. №1відбувся міжшкільний семінар вчителів інформатики за темою «Формування життєвих компетентностей школярів шляхом впровадження інноваційних технологій». Участь у ньому взяли вчителі інформатики закладів освіти Казанківської селищної ради. Семінар проходив під керівництвом методиста МК Пліски І.С. згідно узгодженого плану.

13:16:45 04.03.2019